Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj 2020
Klockor Calvin Klein
Calvin Klein, herrur, stål, 43mm, kronograf, datum, quartz, mineralglas, ref:K2G271, stålarmband med viklås
Klockor Victorinox
Victorinox, herrur, stål, 41mm, kronograf, datum, quartz, safirglas, Ref:241656, snr:180103790, stålarmband med viklås
Anders Fogelin (1933-1982), tillskriven, olja på pannå "Dans på vägen", daterad 1969, lapp med information på målningen rygg. Mått ca 26x32cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm
Birger Björnerstedt (1943-) Akvarell, "Islossning", daterad 1981, motivets mått ca 26x35cm, yttermått ca 39x47cm, iinramad med glas, skador i inramningens rygg. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm
Bror Ingemar Fröberg (1921-1999) Akvarell " Klosterträdgården Vadstena", daterad 1946. motivets mått 29x23cm, yttermått43x35cm, inramad med glas, skadad i inramningens rygg. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm.
Carl Johansson, oljemålning på duk, motiv; Sångtrast med bo, daterad 1917, mått ca 45x37cm, skador/hål i duken. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm
Digitalkamera Canon 600D DS126311, snr:043021000341, objektiv Canon EFS18:55mm Macro 0,25mm-08ft, snr:7706531689, Objektiv 75-300mm snr: 61413890, med laddare och väska
Visa varaKlockor Övriga klockor
Regal, herrur, stål, 41mm, quartz, mineralglas, ref: R1528, HF-0618 med armband
Champion, Spider Sport, herrur, stål, 43mm, quartz, kronograf, mineralglas, datum, CI-0818, CG334, stålarmband med viklås
Omega, herrur, 18K, 34mm, manuell, plexiglas- repigt, skadad urtavla, med läderarmband ej orginal