801 - 820 av 1 316
1...404142...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj 2020

Klubbad för

Skor, Tom Ford, cut out sandals, stl 37, läder, svart, hänglås, klackstift, stiletto, klack 11cm, i kartong med kvitto

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bajonetter, 2st, märkta EJ AB, från svenska försvaret Nr. 559 samt Nr. 872, 33cm med baljor, till karbin m/1894, bruks- och åldersslitage. Ej med på visning.

1 000 kr

Utrop: 300 kr

Bärbar dator, Lenovo 81HL, Snr R90SDJBM, 128gb SSD, 4GB Ram DDR4, Intel Pentium N5000 1,1GHz Quad core med laddare, återställd

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Spelkonsol, Sony playstation 4, Modellnr CUH-1216A, Serienr 02-27452294-2524068, 500gb med två handkontroller och strömkabel, bruksskick

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Fickknivar, 22st med korkskruvar, olika material och fabrikat, bruksskick. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Bajonett, bladlängd ca 57cm, handtag saknar delar, Serienr 49691, saknar balja. Ej med på visning.

250 kr

Utrop: 125 kr

Bajonett, bladlängd 38cm, brukslitage, nagg på handtaget, i balja. Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 125 kr

Spelkonsol, Sony Playstation 4 Pro, Modellnr CUH-7116B, Serienr 03-27452480-5880307, 1TB, 4 spel (Mafia III, GTA V, Homefront the revolution, Metal gear survive), två handkontroller och kablage

2 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Korthållare, Louis Vuitton, Pocket organizer, Monogram canvas, date code MI2145, kvitto 08-15, i originalask med dustbag

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Korthållare, Louis Vuitton, Pocket organizer, Damier Cobalt canvas, mindre brukslitage kvitto 08-15, i originalask med kvittokopia

1 700 kr

Utrop: 800 kr

Solglasögon, Louis Vuitton, Evidence, black, svarta bågar och glas, Refnr Z0350W, 64¦10 140 93L, mindre slitage på glas med putsduk, fodral, etui, kvittokopia 08-15

3 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Korthållare, Yves Saint Laurent, grain de poudre matt techno, Pcc, 172Y, Refnr 375946, Serienr BTY0J, kalvskinn, svart, 10x7,5x0,5cm, med manual, cert 2015 och etui

900 kr

Utrop: 800 kr

Skor, Louis Vuitton, Run away sneakers, black damier, stl 41, i originalbox med manual, extra skosnören och kvitto

3 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Olja på pannå av Janis Kalmite, "Ella", -73, 54cm X 68cm

750 kr

Utrop: 50 kr

Olja på pannå av Janis Kalmite, "Gundelfingen" 1989 70x80cm

700 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Golvhögtalare, 1 par, Wharfedale Opus 1, 150 W, 89 dB, frekvensomfång 37-44000 Hz, tri wiring saknas op ett av högtalarna med kablage och tillbehör. Ej med på visning.

1 400 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Högtalare, JBL Xtreme, bluetooth, Snr GG0153-DJ1005245, i originalförpackning med samtliga tillbehör. Ej med på visning.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Skedar 12st S830 176,2g 121 mm, kaffesked, modell Birgitta, i etui

Utrop: 1 000 kr

Etui S830 45,5g

225 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S830 122,7g graverat

Utrop: 700 kr