Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj 2020
Skor, Tom Ford, cut out sandals, stl 37, läder, svart, hänglås, klackstift, stiletto, klack 11cm, i kartong med kvitto
Bajonetter, 2st, märkta EJ AB, från svenska försvaret Nr. 559 samt Nr. 872, 33cm med baljor, till karbin m/1894, bruks- och åldersslitage. Ej med på visning.
Bärbar dator, Lenovo 81HL, Snr R90SDJBM, 128gb SSD, 4GB Ram DDR4, Intel Pentium N5000 1,1GHz Quad core med laddare, återställd
Spelkonsol, Sony playstation 4, Modellnr CUH-1216A, Serienr 02-27452294-2524068, 500gb med två handkontroller och strömkabel, bruksskick
Fickknivar, 22st med korkskruvar, olika material och fabrikat, bruksskick. Ej med på visning.
Bajonett, bladlängd ca 57cm, handtag saknar delar, Serienr 49691, saknar balja. Ej med på visning.
Spelkonsol, Sony Playstation 4 Pro, Modellnr CUH-7116B, Serienr 03-27452480-5880307, 1TB, 4 spel (Mafia III, GTA V, Homefront the revolution, Metal gear survive), två handkontroller och kablage
Korthållare, Louis Vuitton, Pocket organizer, Monogram canvas, date code MI2145, kvitto 08-15, i originalask med dustbag
Korthållare, Louis Vuitton, Pocket organizer, Damier Cobalt canvas, mindre brukslitage kvitto 08-15, i originalask med kvittokopia
Solglasögon, Louis Vuitton, Evidence, black, svarta bågar och glas, Refnr Z0350W, 64¦10 140 93L, mindre slitage på glas med putsduk, fodral, etui, kvittokopia 08-15
Korthållare, Yves Saint Laurent, grain de poudre matt techno, Pcc, 172Y, Refnr 375946, Serienr BTY0J, kalvskinn, svart, 10x7,5x0,5cm, med manual, cert 2015 och etui
Skor, Louis Vuitton, Run away sneakers, black damier, stl 41, i originalbox med manual, extra skosnören och kvitto
Elektronik Musik
Golvhögtalare, 1 par, Wharfedale Opus 1, 150 W, 89 dB, frekvensomfång 37-44000 Hz, tri wiring saknas op ett av högtalarna med kablage och tillbehör. Ej med på visning.
Elektronik Musik
Högtalare, JBL Xtreme, bluetooth, Snr GG0153-DJ1005245, i originalförpackning med samtliga tillbehör. Ej med på visning.