Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2020
Väska Marc Jacobs crossbody, svart läder, mässingsfärgade detaljer, dustbag, 22x19cm, slitage och defekt lås
Väska Michael Kors Jet set pink shoulder bag, snr 3254gtvc3l, detaljer i gulmetall, 25x16cm, fläckar på utsidan
Louis Vuitton Cross-body/axelväska, Saumur 35,modell: AR0924, två separata huvudfack, tre mindre innerfack, stängs med läderrem, justerbar axelrem, lätt bruksslitage, med kvitto
Solglasögon Gucci Modell:GG0097S, snr:TKG16BI9N, sköldpaddsfärgade båge, i hårt fodral, med putsduk (oöppnad), repor på glas och slitage på bågen
Glasögon Marc Jacobs modell: Marc Jacobs 4 snr:5002915 och 30768802, repigt glas utan styrka i fodral
Glasögon Tommy Hilfiger modell:th 93, repigt glas utan styrka, i mjukfodral ej samma märke
Fotogenlampa Baldur Brener höjd: 48cm, nag på glas kåpan fot i mässing, ej funktions testad
Vägglampa Zenit Ø30cm, detaljer i järn och plast, behov av omdragen el, ej funktionstestad