1321 - 1340 av 1 602
1...666768...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2020

Klubbad för

Ring S925 7,1g Ø17

Utrop: 250 kr

Armband S925 13,4g 16,5cm med stenar

225 kr

Utrop: 275 kr

Kedja Pansar S925 19,3g defekt lås

100 kr

Utrop: 125 kr

Väska Marc Jacobs crossbody, svart läder, mässingsfärgade detaljer, dustbag, 22x19cm, slitage och defekt lås

900 kr

Utrop: 200 kr

Väska Michael Kors Jet set pink shoulder bag, snr 3254gtvc3l, detaljer i gulmetall, 25x16cm, fläckar på utsidan

475 kr

Utrop: 300 kr

Louis Vuitton Cross-body/axelväska, Saumur 35,modell: AR0924, två separata huvudfack, tre mindre innerfack, stängs med läderrem, justerbar axelrem, lätt bruksslitage, med kvitto

4 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Solglasögon Gucci Modell:GG0097S, snr:TKG16BI9N, sköldpaddsfärgade båge, i hårt fodral, med putsduk (oöppnad), repor på glas och slitage på bågen

375 kr

Utrop: 425 kr

Glasögon Marc Jacobs modell: Marc Jacobs 4 snr:5002915 och 30768802, repigt glas utan styrka i fodral

Utrop: 250 kr

Glasögon Tommy Hilfiger modell:th 93, repigt glas utan styrka, i mjukfodral ej samma märke

Utrop: 200 kr

Fotogenlampa Baldur Brener höjd: 48cm, nag på glas kåpan fot i mässing, ej funktions testad

550 kr

Utrop: 75 kr

Vägglampa Zenit Ø30cm, detaljer i järn och plast, behov av omdragen el, ej funktionstestad

375 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Arnold Eres estetisk rytm 1970 olja på pannå, skadad ram

300 kr

Utrop: 300 kr

Armband Bismarck S830 14,5g 18,5cm med berlocker

200 kr

Utrop: 125 kr

Hängen 2st S830 6,5g stjärntecken lejonet

Utrop: 75 kr

Hänge S830 0,9g koptiskt kors

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 1,3g

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 34,5g defekt med gravyr

150 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen Goebel design: Rosina Wachtmeister oädel metall i ask

225 kr

Utrop: 100 kr

Brosch Goebel design: Rosina Wachtmeister oädel metall i ask

150 kr

Utrop: 100 kr

Kaffekoppar 12st och kaffefat 12st Goebel design:Rosina Wachtmeister, Rosinas katter, höjd 6cm

1 100 kr

Utrop: 250 kr