Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2020
Gitarr, Akustisk, Cort guitars, modell MR710F/12NS, Snr: 151209768, 12-strängad, i mjukt fodral
Tavla, Kosta Boda, signerad Kjell Engman, numrerad 409/699, Höst, "Livets årstider", 27x27cm, med belysning samt elsladd, i kartong
Tavla, Kosta Boda, signerad Kjell Engman, numrerad 452/699, Höst, "Livets årstider", 27x27cm, med belysning samt elsladd, i kartong
Tavla, Kosta Boda, signerad Kjell Engman, numrerad 389/699, "Livets årstider", 27x27cm, med belysning samt elsladd, i kartong
Klockor Citizen
Citizen, Eco-drive, herrur, stål, 40mm, datum, Refnr: E11-S083311, Snr: 741030381, länk i stål, viklås
Klockor Emporio Armani
Armbandsur, Emporio Armani, herrur, stål, quartz, Refnr: AR-5857, Snr: 251109, kronograf, datum, länk i stål, går ej, batteribyte krävs
Certina, DS Podium, stål, herrur, 40mm, Refnr: C001417A, Snr: 11BC1035905, med slitet läderarmband, nollställer ej korrekt
Seiko, Presage, automat, stål, herrur, 40mm, Refnr: 4R38-00S0, Snr: 820317, sapphire crystal
Spelkonsoll, Sony Playstation 4, 500GB, Modell: CUH-1216A, Snr: 02-27452294-1250485, med två handkontroller, strömkablar samt hdmi, samt tre spel "Final fantasy.XV", "Disney Infinity", "Resident Evil".
Spelkonsoll, Sony Playstation 4, 500GB, modell: CUH-1116A,, Snr: 02-27452252-2710464, med handkontroll, HDMI-kabel samt strömkabel
Aktivitetsklocka, Samsung Gear S3 Frontier, Rymdgrå, Snr: R5AJ20DEWQE, med laddare i originalkartong. Barometer, USB-kontakt, Inbyggd pulsmätare, Inbyggd högtalare, Kompass, trådlös laddning, Vibrationslarm, Inbyggd mikrofon