661 - 680 av 1 542
1...333435...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 maj 2020

Klubbad för

Figuriner, Bing & Gröndahl, två stycken fåglar, porslin, numrerade 2493/2494

100 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, fågel, numrerad 2310, porslin

75 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Royal Copenhagen, numrerad 1129, höjd 17,5cm, porslin

400 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Wallendorf Thuringen 1794, "Flicka på skridskor", höjd 26cm, numrerad 1438

425 kr

Utrop: 425 kr

FIgurin, Bing & Gröndahl, Isbjörn, numrerad 321, höjd: 9,5cm bredd: 15cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Royal Copenhagen, Isbjörn, längd: 11,5cm, numrerad 729

Utrop: 250 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, Isbjörn, längd: 30cm, höjd: 14cm, numrerad 1785

Figurin, Royal Copenhagen, Björnunge, längd: 10cm, numrerad 21432

Utrop: 200 kr

Champagnekyl, Scandic Silver, sliten, höjd: 5cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar, ILVA Home Collection, metall, höjd ca 40cm

Utrop: 250 kr

Ljusstake, fyrarmad, nysilver, Engelska stämplar, höjd: 26cm, bredd: 29cm

Ölglas, Lasse Åberg, 6st, höjd 21,5cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 62,6g

375 kr

Utrop: 375 kr

Parti guld 14K 6,7g

Utrop: 2 300 kr

Kedja Singapore 9K 0,9g 37cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Kedja Venezia 18K 2g 35,5cm

Utrop: 900 kr

Hänge 18K 0,6g

Utrop: 275 kr

Hänge med stenar 18K 0,9g

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 4,3g

Utrop: 2 000 kr

Moccaskedar S830 64,2g 100mm 6st

Utrop: 350 kr