Avslutad | Pant – Tisdag 5 maj 2020
Klubbad för
Figurin, Bing & Gröndahl, Isbjörn, längd: 30cm, höjd: 14cm, numrerad 1785
Visa varaUtgått
Ljusstake, fyrarmad, nysilver, Engelska stämplar, höjd: 26cm, bredd: 29cm