Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020
Konstbok Pablo Picasso - Målning och grafik, utgiven av Stureförlaget numrerad 188/999, skyddsomslag med visst slitage
Konstbok Salvador Dali Bilder till Bibeln, utgiven av Stureförlaget, numrerad 63/999 1975
Skeppsur och Barometer Schatz Tyskland 1900-tal, runda urhus av mässing, klockan med vit urtavla och romerska siffror, märkt Royal Mariner, barometern med termometer, diameter 15,5 cm monterad på träskriva med namnplakett och graverat företagsnamn
Mobil Samsung Galaxy S9+ SM-G965F/DS 64GB snr. RF8K2021L7T imei: 352419092314109/ 352420092314107 64GB med laddare och box, fabriksåterställd
Apple TV 4K, modell A1842 MQD, 32GB, strömkabel, laddsladd, kontroll, instruktioner, i box, snr. C07Y4ECEJ1WFHY/A, allt i nyskick med plasten kvar