981 - 1000 av 1 788
1...495051...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Armband pansar 22cm, S925, 12,9g

Utrop: 100 kr

Partisilver, S925, 14,6g

Utrop: 75 kr

Etsning av Folke Gullby, "Min Atelje", 32,5*41,5 cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Etsning av Folke Gullby, signerad, 20*23cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Etsning av Folke Gullby "Björkmans fiskebodar, Flatvarp", signerad. 38*26cm

300 kr

Utrop: 100 kr

Bok "Folke Gullbys Grafik" från 1979, Samtliga verk 1938-1976 med egna anteckningar, i nyskick

Utrop: 75 kr

Fat S830, graverat 586,3g

Utrop: 3 200 kr

Partiguld 23k 26,2g

Utrop: 14 400 kr

Hänge Came, ca 4cm inkl. hängögla, 14k 12,44g

Utrop: 1 600 kr

Fickur, manuell, trasig urtavla med sekundvisare 18k brv 36,6g

Utrop: 3 400 kr

Partiguld, 11,1g 18K

Utrop: 5 000 kr

Manschettknappar ett par,m 5,8g 18K L:25mm B 12mm

Utrop: 3 800 kr

Partiguld 18K, brv 40,7g med stenar

Utrop: 16 800 kr

Halskedja pansar 3,7g, 50cm, 18K

Utrop: 2 100 kr

Hänge 4,8g, 18K med sten

Utrop: 2 700 kr

Ring med en blå sten samt 12 vita, Ø 16, skev skena, 18K brv 1,3g

700 kr

Utrop: 800 kr

Partisilver S925, 16,4g med sten

125 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 11 st S835, 119,9g

Utrop: 700 kr

Armring, Ø 7cm S835, 27,3g, något repig

200 kr

Utrop: 125 kr

Ring med blå sten Ø 16, brv 4,8g

150 kr

Utrop: 50 kr