Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020
Klubbad för
Laptop, HP (Hewlett Packard) Studio G3, 15,6", Modell:M6V80AV, i-7-6820HQ, NVIDIA Quadro M1000M (4GB GDDR5), 16GB RAM, 512GB SSD, USB x 3 (USB2/3), Thunderbolt x 2, Serie nr. CND71330V, visst slitage på chassi, med laddare, i väska
Färglitografi, SVEN LINGARDSZ (född 1944): "Balanserat möte", diptyk, signerad Sven Lingardsz, ea 188/250, ca 68 x 53 cm i vit metallram