861 - 880 av 1 788
1...434445...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Sockerskål, S875, 149,1g mönstrad med monogram

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Laptop, HP (Hewlett Packard) Studio G3, 15,6", Modell:M6V80AV, i-7-6820HQ, NVIDIA Quadro M1000M (4GB GDDR5), 16GB RAM, 512GB SSD, USB x 3 (USB2/3), Thunderbolt x 2, Serie nr. CND71330V, visst slitage på chassi, med laddare, i väska

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Färglitografi, SVEN LINGARDSZ (född 1944): "Balanserat möte", diptyk, signerad Sven Lingardsz, ea 188/250, ca 68 x 53 cm i vit metallram

Utrop: 1 000 kr

Olja på duk, Signerad Anders Österlin och daterad 1985. Duk 80 x 80 cm. Svart träram

500 kr

Utrop: 500 kr

200 kr

Utrop: 500 kr

350 kr

Utrop: 500 kr

350 kr

Utrop: 500 kr

9 st kaffeskedar Rosenholm S800 146,1g

Utrop: 850 kr

3 st matskedar Rosenholm S800 127,4g

Utrop: 750 kr

5 st kaffeskedar och 1 servetthållare S800 114,5g

Utrop: 600 kr

6 st kaffeskedar S800 64,3g

300 kr

Utrop: 375 kr

12 st kaffeskedar och 1 såssked S800 210,7g

Utrop: 1 200 kr

4 st kaffeskedar S800 53,3g

Utrop: 300 kr

Såsslev S800 39,8g

Utrop: 200 kr

6 st gafflar S800 227,7

Utrop: 1 400 kr

Fickur Zenith S800 utan glas

Utrop: 500 kr

Damur Eljo 18K länk i double funkar ej

950 kr

Utrop: 750 kr

Slipsnål 18K 7,8g

Utrop: 3 400 kr

Parti silver S925 trasigt 66,2g

300 kr

Utrop: 375 kr

2 broscher, 1 slipsnål S925 28g

Utrop: 125 kr