Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020
OMEGA, Ladymatic, 18K, 18mm, Cal 661, 24 Jewels, automatisk, safirglas, armband Korridorlänk i 18K, repor på länk, Ref nr. 551006, Serie nr. 20279792, Brv 28,2g
Ring, 18K vitguld, 2,3g, Ø18 med blå stenar och briljantslipade diamanter 3 x ca0,02ct, W.Vs enligt gravyr.
Hänge, 18K tvåfärgad, 0,8g, 1,8cm, med åttakantsslipade diamanter 4x ca 0,005-0,01ct, importstämplad.
OMEGA, 14K, 32mm, Brv 29,8g, Ref nr. 192750, Serie nr. 255412, quartz, går ej, datum, plexiglas, läderarmband, i box
OMEGA, 18K, 20mm, Brv 38,1g, manuell, safirglas, integread länk i 18K, flätad, aningen skev, med viklås, box
Klockor Movado
MOVADO, 18K, 18mm, Brv12,1g, manuell, 17 jewels, Ref. 58214, Serie nr. 1661, läderarmband, gravyr: "FÖR NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST"