721 - 740 av 1 788
1...363738...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Parti silver, S925, fem delar, 36,9g

Utrop: 200 kr

Parti silver, S830, tre delar, med sten, Brv 23,4g

Utrop: 125 kr

OMEGA, Ladymatic, 18K, 18mm, Cal 661, 24 Jewels, automatisk, safirglas, armband Korridorlänk i 18K, repor på länk, Ref nr. 551006, Serie nr. 20279792, Brv 28,2g

7 700 kr

Utrop: 8 600 kr

Parti guld, 18K, tolv delar, med diamant, 12,9g

Utrop: 5 600 kr

Örhängen, ett par 18K, 1,3g L.1,8 cm

Utrop: 600 kr

Örhängen, 18K, ett par, vitguld, 1,5cm, 5,8g

Utrop: 2 600 kr

Ring, 18K vitguld, 2,3g, Ø18 med blå stenar och briljantslipade diamanter 3 x ca0,02ct, W.Vs enligt gravyr.

Utrop: 1 400 kr

Örhängen, 18K, ett par, 2,9g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, 18K tvåfärgad, 0,8g, 1,8cm, med åttakantsslipade diamanter 4x ca 0,005-0,01ct, importstämplad.

Utrop: 425 kr

Ring, 18K, Brv 1,4g, Ø17¾ med vita, blå stenar, personlig gravyr, 1945

550 kr

Utrop: 450 kr

Parti guld, 18K, Brv 13,6g smycken med sten, defekt, personlig gravyr

Utrop: 5 800 kr

Örhängen, 18K, ett par, 3,1g

Utrop: 1 500 kr

OMEGA, 14K, 32mm, Brv 29,8g, Ref nr. 192750, Serie nr. 255412, quartz, går ej, datum, plexiglas, läderarmband, i box

3 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Hänge, 18K, tvåfärgad, Lapponia, 3,5g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

OMEGA, 18K, 20mm, Brv 38,1g, manuell, safirglas, integread länk i 18K, flätad, aningen skev, med viklås, box

11 200 kr

Utrop: 12 000 kr

Hänge, 18K, 3,0cm, 1,0g

Utrop: 475 kr

Klockor Movado

MOVADO, 18K, 18mm, Brv12,1g, manuell, 17 jewels, Ref. 58214, Serie nr. 1661, läderarmband, gravyr: "FÖR NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST"

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Hänge, 18K, med sten, Brv 1,3g

Utrop: 600 kr

Ring, 18K, med diamanter och pärlor, 3 x ca 0,015ct, Ø18¼, 3,7g

Utrop: 2 400 kr

Örhängen, 18K, ett par, med pärlor och diamanter, 2 x ca 0,03ct, utan stoppers, Brv 4,6g

Utrop: 1 900 kr