KEDJA, S925, Ormlänk, Kosta Boda, 50cm, 8,0g
Utrop: 150 kr
KEDJA, S925, Pansar, 44cm, 3,7g
Utrop: 75 kr
KEDJA, S925, Venezia, 42cm, 1,5g
Utrop: 50 kr
ÖRHÄNGEN, ett par 18K, Bismarck, udda stoppers, 1,0g
Utrop: 450 kr
RING, 18K, Bismarck, Ø19, Sävsjö Guldsmed, 1992, 1,8g
Utrop: 850 kr
RING, 18K tväfärgad, med blå sten, Ø17¼, Brv 25,7g
Utrop: 11 800 kr
KEDJA, 18K, defekt lås, 7,8g
Utrop: 3 600 kr
KEDJA, 18K, doserad Bismarck, Clareus Guldsmed, 1987, Furusund, 44cm, 14,5g
Utrop: 6 700 kr
KEDJA, 18K, defekt, 3,0g
Utrop: 1 400 kr
HÄNGE, 18K, 1,3g
Utrop: 600 kr
PARTI SILVER, S830, trettioåtta delar, Brv 116,4g
Utrop: 475 kr
PARTI SILVER, S925, tjugofyra delar, Brv 65,6g
Utrop: 300 kr
KEDJA, 18K, Venezia, defekt, 6,2g
Utrop: 3 200 kr
ARMRING, 21K, Ø6,6cm, 15,2g
Utrop: 8 200 kr
ARMRING, 21K, Ø6,7cm, 14,5g
Utrop: 7 800 kr
RING, 14K, 1,2g
Utrop: 425 kr
PARTI GULD, 18K, två delar, med sten, Brv 3,7g
RING, 18K, med vit sten, skev, med repor, 3,6g
Utrop: 1 700 kr
PARTI GULD, 18K, med sten, nagg och defekt, Brv 5,9g
Utrop: 2 300 kr
RING, 23K, med personlig gravyr, 3,9g
Tisdag 14 apr 2020