Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020
Klubbad för
Klockor Michael Kors
Armbandsur, Michael Kors, MK-5896, i stål med kronograf, quartz, mineralglas, Ø45cm i box
Damur Rolex datejust 18K 26mm, automat, tavla med diamant index, kantnaggar repor i glas, sliten presidentlänk 18K 17cm, N170582, cirka 1992, ej box eller cert