341 - 360 av 1 788
1...171819...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Ring 18K 7,4g Ø18½ med grön sten

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 0,9g med liten diamant i vitguld

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par 18K 2,5g med två små diamanter 4cm

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 18K 1,2g med pärlor (olika stoppers)

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 32,0g defekt med stenar

Utrop: 13 000 kr

Kedja S925 14,1g 55,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Burk i silver 49,9g svensk stämplat M5 (1866), bucklor, diameter 57mm, höjd 38mm

225 kr

Utrop: 275 kr

Collier S925 brv 34,8g med bärnsten Kedja:72cm, hänge:7,5cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S830-925 50,9g 3 st Armband var av en med stenar 18-19cm

350 kr

Utrop: 300 kr

Bägare i silver graverad höjd 80mm svenska stämplar v8 (1947) 64,2g

Utrop: 325 kr

Armring S925 brv 40,4g med sten design N.E. FROM Denmark

850 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par S925 5,2g 4,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Kedja S835 Ankar 2,2g 45,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Kedja S925 6,9g Pansar 60,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Matskedar i silver 10 st svenska stämplar 609,3g, graverade

Utrop: 3 200 kr

Parti Silver S925-830 21,4g

175 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Golfset 11 klubbor, King Cobra SS-i järn 4-5-6-7-8-9-P, Taylor made S Burner, Spalding S-316 putter, Spalding 3 trä 19gr, Driver Callaway Razr Fit 11,5gr NV 60 R flex, Wilson handske L (cirka stl 8), pegs och bollar

750 kr

Utrop: 900 kr

Chromecast i originalkartong med laddare och usbkabel

250 kr

Utrop: 150 kr

Holmegaard ljuslyckta höjd 26cm, med läderhandtag

200 kr

Utrop: 225 kr

Armband 18K 25,7g 18,5cm

Utrop: 11 800 kr