281 - 300 av 1 788
1...141516...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Hänge 14K 1g

Utrop: 300 kr

Ring 18K 1,3g Ø18½ defekt

Utrop: 600 kr

Kedja 18K 1,6g 43cm Pansar

600 kr

Utrop: 750 kr

Hänge S925 7,7g med stenar

150 kr

Utrop: 50 kr

Breitling, Chronomat, B13350, stål, 38mm, datum, stål, safirglas, Snr: 55757, länk i stål/guld, guldraiders, i box, bruksslitage

21 500 kr

Utrop: 16 800 kr

Rolex, Oyster Perpetual Date, Yacht-Master, herrur, stål, 40mm, automatisk, safirglas, Oysterlänk, viklås, Refnr: 16623, Snr: 068L3127, med extra länkar, certifikat januari-2014, box, repig länk

77 000 kr

Utrop: 64 000 kr

Kedja 18K 35g 42cm, Pansar

Utrop: 16 000 kr

Armbandsur, Longines, 18K, manuell, med läderarmband, graverad

3 600 kr

Utrop: 2 100 kr

Armband S925 18,4g 21cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen S925 3,4g, ett par

100 kr

Utrop: 125 kr

Konst Skulpturer

Figurin, Kosta boda, Kjell Engman, Catwalk, Rocka Billy, 19cm

650 kr

Utrop: 250 kr

Fat med fot, Ardys Struwer, fågelmålning, omkrets ca 100cm, höjd ca 7cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Figurin, Målerås, Mats Jonasson, höjd ca 10cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Konst Skulpturer

125 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, blå med polykromt mönster, höjd ca 30cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, "Open Minds", signerad, höjd 20cm

475 kr

Utrop: 375 kr

Skulptur, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, signerad, numrerad, höjd ca 14cm

700 kr

Utrop: 250 kr

Skulptur, Kosta Boda, B. Vallien, Atelier, signerad, numrerad, höjd ca 5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas, RBA, höjd ca 13cm, utan elkontakt.

75 kr

Utrop: 75 kr

Konstglas, RBA, höjd ca 13cm, utan elkontakt

50 kr

Utrop: 75 kr