Avslutad | Fashionabla – Torsdag 5 mars 2020
VÄSKA, CHANEL, vintage, svart quiltat skinn, detaljer i gulmetall, 28x23x8cm, hologram 0547890, kartong ej tidsenlig, från ca 1986-88.
VÄSKA, CHANEL, vintage, Shopping, beige quiltat skinn, detaljer gulmetall, 35x34x8cm, hologram 0846553, dustbag, från 1986-88, slitage.
WEEKENDBAG, CHRISTIAN DIOR, vintage, Monogram, marint läder, tyg med monogram, 45x25x21cm,
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, Monogram, vinrött läder, tyg med monogram, 40x22x18cm.
VÄSKA, LOEWE, Goya Reporter, svart mönstrat läder, detaljer i vitmetall, 30x24x7cm, avtagbar axelrem.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Feux De Route, Cathy Latham, 100% siden, 90x90cm, mörkblå, röd, guld,
Accessoarer Scarves
SCARF, SALVATORE FERRAGAMO, 100% siden, 90x90cm, mörkblå, vit, skor, någon tråddragning.
VÄSKA, VALENTINO, Garavani, svart läder, detaljer i gulmetall, 26x20x10cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, SALVATORE FERRAGAMO, ormskinn, detaljer i vitmetall, 119x10cm, 7 kontokortsfack, mynt, sedel.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, mörkbeige flätat läder, 15x7cm, dustbag, bruksslitage,
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Dali Cat Eye, Z0823U, bågar i gulmetall, tonade glas, putsduk, etui,