Avslutad | Pant – Tisdag 24 mars 2020
Musikinstrument Övrigt
Elbas Gio Ibanez gsr 205b 5-strängad med extra strängar förstärkar kabel och hardcase
Mobil Samsung Galaxy note 8 SM-N950f duos 64Gb olåst med penna imei 353759092146111
apple watch series 4 S4 44mm A2008 space gray alumiium case black sport loopny i obruten förpackning med följesedel 19-09-03 imei 358677090919690
Laptop HP Elitebook 745 G5 Windows 10pro , 8GB Ram 256 Gb SSD, AMD Ryzen 5 pro, 2500u med laddare, Snr: 5CG90967PQ
FICKUR, silver, urtavlan märkt Wallerius, Norrköping, 1700-tal. Vitemaljerad urtavla med romerska siffror. Diameter ca 6,5cm.Bruksslitage.spindelgång ngt glapp med nyckel, klockkedja i silcer defekt Brv 130,8g