Avslutad | Pant – Tisdag 17 mars 2020
Kamerahus, Nikon D800 snr. 6002537, med objektiv Nikon AF-S Nikkor 50mm1:1.8 G snr. 3134398, laddare, USB-kabel i väska
Macbook Pro, A1706, Processor 3,1GHz Intel Core, 8GB ram, Snr: C02VF36NHV2M. Startar ej. Med laddare samt lösenord: Kasiunia13
Elgitarr, Epiphone Les Paul Joe Bonamassa, Limited edition, Snr: 10101514694, i originalfodral
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr, Fender Stratocaster Squier, Kina, snr: CY04124401, i mjukt fodral
Skor, Sneakers ett par, Nike Air max 270, black/light, Stl 40,5, nyskick, i originalkartong
Grafiskt blad, Signerad Ernst Billgren, numrerad H.C. V/XV, motiv "änder i vardagsrum", 52x47cm, inramad. BETALAS PÅ KAPLANS, VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMARSPLAN 6