401 - 420 av 459
1...20212223 Gå till

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 2 april 2020

Klubbad för

Klocktillbehör Rolex

JUBILEELÄNK, till Rolex herrur, stål/guld, bredd 20/15,5 mm, längd 164 mm, viklås, Ref nr. 62523-H14-G9, skadad, OBS: delar saknas, ändfästen saknas, ca 1982.

6 000 kr

Utrop: 1 100 kr

ZENITH, "Otto Person Mjölby", fickur, 53,5 mm, Boett nr. 392537 217, silver (0,800), ankargång, skadad urtavla, defekt, bucklor, ca 1910.

250 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Christmas Specials, Hocus Pocus, Ref nr. GZ122PACK, designad av Higashi-Glazer, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1991, plåtbox, ytterkartong. Limiterad och numrerad (Nr. 11304/14999).

275 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Christmas Special, Roi Soleil, Ref nr. GZ127PACK, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat läder/textilband, originalspänne, ca 1993, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad (Nr. 16495/33333).

275 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Olympic Specials, Ioc 100, Ref nr. SCZ101PACK1, kronograf (minutvisaren defekt), herrur, 37,3 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1994, etui, ytterkartong.

100 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Svalan

SWATCH, Pop Specials, Veruschka, Ref nr. PWZ103PACK, damur, 39 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat textilband, originalspänne, ca 1992, box, ytterkartong.

150 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Chrono, Rollerball, Ref nr. SCB107, kronograf, herrur, 37,3 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat läderband, originalspänne, ca 1991, etui.

225 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Specials, 700 Year Switzerland - 360o Rosso Sur Blackout, designad av Felice Varini, Ref nr. GZ119, 6. Edition, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1991, box. Limiterad och numrerad (Nr. 0446/5555).

425 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, Sloan Ranger, Ref nr. GX104, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1988, etui.

175 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, Take Off, Ref nr. GK114, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1988, etui.

100 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Chrono, Black Friday, Ref nr. SCB100, kronograf, herrur, 37,3 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1990, etui.

275 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Chrono, Neo Wave, Ref nr. SCJ100, kronograf, herrur, 37,3 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1991, etui.

325 kr

Utrop: 250 kr

CERTINA, blue ribbon, Cal 25-651, herrur, 34 mm, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla/visare, OBS: boettnummer saknas, ca 1962, metallänk ej original.

350 kr

Utrop: 200 kr

CERTINA, DS (T Swiss Made T), Cal 25-651, Serie nr. 6187683, Boett nr. 5801.112 (HF), herrur, 36 mm, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, defekt (akut servicebehov), ca 1967, metallänk ej original.

400 kr

Utrop: 200 kr

CERTINA, herrur, 33,5 mm, Cal 321, Serie nr. 2085055, Boett nr. 81103, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, ca 1953.

325 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Scuba, Happy Fish, Ref nr. SDN101, herrur, 38,3 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1991, etui.

300 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Christmas Specials, Hollywood Dream, Ref nr. GZ116PACK, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerad metallänk (S), strass, ca 1990, etui, ytterkartong, Limiterad i 9999 ex men ej numrerad.

800 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Turquoise Bay, Ref nr. GK103, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1987, etui.

200 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, Asetra, Ref nr. GK137, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerad metallänk (L), ca 1992, etui.

100 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Disque Blue, Ref nr. GK113, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1989, etui.

100 kr

Utrop: 250 kr