121 - 140 av 1 401
1...678...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020

Klubbad för

Collier S925 20,1g med sten 40,5cm

550 kr

Utrop: 375 kr

Moccaskedar, 12st S830 107mm 108g i etui

Utrop: 600 kr

Bordsskedar, 6st 830 182mm 222g

Utrop: 1 200 kr

Hänge med kedja okänd metall 19,2g 62cm

750 kr

Utrop: 100 kr

Armband S830 24,8g med stenar 18,5cm

1 300 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S830 47,2g

425 kr

Utrop: 250 kr

Ring S830 4,4g defekt med stenar

125 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk, Bo Örn (1949), signerad , abstrakt komposition 60x60cm, i ram. VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMARSPLAN 6. BETALAS PÅ KAPLANS.

Utrop: 500 kr

Olja på duk, Bo Örn (1949), signerad , abstrakt komposition 45x60cm, i ram. VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMARSPLAN 6. BETALAS PÅ KAPLANS.

500 kr

Utrop: 375 kr

550 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Casio

Casio, Edifice, 45mm, stål, quartz, kronograf, datum repigt mineralglas, ref. 5118, nr. EF-539, länk i stål

275 kr

Utrop: 200 kr

Guess, 43mm, quartz, stål, dekorativ kronograf. länk i stål, repigt glas

225 kr

Utrop: 200 kr

Örhänge 18K 0,5g

Utrop: 200 kr

Smörgåsknivar, 4st S830 blad i stål 174mm brv. 160,4g

Utrop: 425 kr

Surfplatta, Lenovo Yoga Tab3 YT3-X50L, snr. HGAGB9LE, med laddare, manual, orginalkartong

650 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar, 12st S830 123mm 168g

750 kr

Utrop: 900 kr

Armring, S830 25,1g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 6,3g Ø17 ¼ med röda stenar

550 kr

Utrop: 225 kr

Hängen, 2st S830 med röda stenar 4,8g

200 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 defekt med stenar brv.9,1g

225 kr

Utrop: 50 kr