Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020
Klubbad för
Olja på duk, Bo Örn (1949), signerad , abstrakt komposition 60x60cm, i ram. VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMARSPLAN 6. BETALAS PÅ KAPLANS.
Olja på duk, Bo Örn (1949), signerad , abstrakt komposition 45x60cm, i ram. VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMARSPLAN 6. BETALAS PÅ KAPLANS.
Klockor Casio
Casio, Edifice, 45mm, stål, quartz, kronograf, datum repigt mineralglas, ref. 5118, nr. EF-539, länk i stål
Surfplatta, Lenovo Yoga Tab3 YT3-X50L, snr. HGAGB9LE, med laddare, manual, orginalkartong