Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020
Klubbad för
TAVLA, LENNART JIRLOW, Dansande par, färglitografi, 42x29cm, signerad och numrerad 280/285 i guldfärgad ram, 66x51cm
TAVLA, LENNART JIRLOW, Cyklande herre, färglitografi, 44x31cm signerad och numrerad 280/285 i guldfärgad ram, 69x51cm
TAVLA, CARL BJERKÅS. "Sommar i stan ", År. 1996 olja på duk, signerad i gulfärgad ram, 34x39cm. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4