541 - 560 av 1 401
1...272829...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020

Klubbad för

Armband 18K 32,6g 19cm tvåfägad

Utrop: 16 600 kr

Örhängen 18K 8,2g, ett par, skor

Utrop: 4 800 kr

Armband 18K 13,5g 20,5cm Bismarck

Utrop: 5 700 kr

Armband 18K 10,1g 19cm Bismarck

Utrop: 4 200 kr

Ring 18K 3,6g Ø17½ med diamanter 1xca0,23ct, 1xca0,27ct

2 500 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 3,0g Ø17 3/4 med diamanter 3xca0,10ct

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

TAVLA, LENNART JIRLOW, Dansande par, färglitografi, 42x29cm, signerad och numrerad 280/285 i guldfärgad ram, 66x51cm

1 600 kr

Utrop: 850 kr

TAVLA, LENNART JIRLOW, Cyklande herre, färglitografi, 44x31cm signerad och numrerad 280/285 i guldfärgad ram, 69x51cm

3 300 kr

Utrop: 850 kr

TAVLA, CARL BJERKÅS. "Sommar i stan ", År. 1996 olja på duk, signerad i gulfärgad ram, 34x39cm. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

1 800 kr

Utrop: 700 kr

CARL BJERKÅS. "Hamndis", Akvarell, signerad år. 2006, 44,5x30cm

Utrop: 350 kr

TAVLA, ARIANA RAMHAGE (född 1959), akvarell, sign och daterad 1995, 50x38cm

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, 18K, Figarolänk, 17,5 cm, 4,6g

Utrop: 1 900 kr

ARMBAND, 18K, Bismarckslänk, repor, 6,8g

Utrop: 2 600 kr

KEDJA, 18K, Pansarlänk, 47,5cm, 21,1g

Utrop: 8 800 kr

PARTI GULD, två delar, 18K, 1,9g

Utrop: 700 kr

PARTI GULD, 18K, två delar Brv 17,9g

Utrop: 7 000 kr

PARTI GULD, 18K, två delar, med sten, Brv 9,6g

Utrop: 3 400 kr

ARMBAND, 18K, Pansarlänk, Bäckman Guld, 1993, Tyresö, kistlås, 20cm, 60,5g

Utrop: 30 500 kr

RING, 18K, mönstrad Ø16½, 2,9g

Utrop: 1 700 kr

KEDJA, 18K, Pansarlänk, 42,5cm, med Balestra kistlås, 42,5cm, 73,9g låsåttor sitter löst

Utrop: 29 000 kr