Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020
Klubbad för
Litografier 5st olika motiv. Gåsamålaren Hasse Andersson Skanör signerade o numrerade, ram 23,5x29,5cm
Visa varaUtgått
Halskedja pansar 40cm med hänge i s925, gulddetaljer , 5,1g
Visa varaUtgått
Ljustakar Skultuna mässing, 3st Tulpan Pierre Forsell, höjd 19-21-23cm originaletui
Visa varaUtgått
Litografi Nils Zetterberg signerad 1980 52/360 31x40cm, inramad