501 - 520 av 1 401
1...252627...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020

Klubbad för

Ring 18K 13,3g med stenar defekt

Armring 14K 13,1g Ø6,5cm med diamanter 9xca0,10ct och 10xca0,05ct

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Armband 18K 12,5g X-länk skev

Utrop: 4 800 kr

Örhängen 18K 3,9g ett par X-länk

Utrop: 2 300 kr

Armband 18K 2,1g 14cm gravyr

Utrop: 850 kr

Collier 14K 9,1g namn, lås ej guld

Utrop: 2 700 kr

Ring 14K 4,1g Ø19 gravyr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 4,2g Ø16½ med pärla

Utrop: 2 400 kr

Kedja 18K 9,9g 43cm trefärgad

Utrop: 4 100 kr

Armband 18K 5,1g 19,5cm

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 3,3g Ø17½ i vitguld defekt med stenar (en sten saknas)

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 21K 3,3g Ø18 med stenar skev

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 14,5g Ø17½ vitguld med diamant 1xca0,71ct

Litografier 5st olika motiv. Gåsamålaren Hasse Andersson Skanör signerade o numrerade, ram 23,5x29,5cm

Ring 18K Ø17 8,6g tvåfägad med diamant 1xca0,60ct

Kedja 20K 47,0g 73cm

16 400 kr

Utrop: 19 800 kr

Halskedja pansar 40cm med hänge i s925, gulddetaljer , 5,1g

Ljustakar Skultuna mässing, 3st Tulpan Pierre Forsell, höjd 19-21-23cm originaletui

Litografi Nils Zetterberg signerad 1980 52/360 31x40cm, inramad

Tavla signerad av konstnären 17/100 Poster31x45cm inramad