461 - 480 av 1 401
1...232425...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020

Klubbad för

Ring 18K 4,4g Ø19 med diamanter 30xca0,005ct

Utrop: 2 700 kr

Hänge 18K 0,7g med pärla och 5 små diamanter

Utrop: 425 kr

Mormorsur 14K brv brv 30,5g defekt, fungerar ej

1 500 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 7,0g defekt med stenar

Utrop: 2 600 kr

Kedja 18K 58,3g L:51cm B:0,5cm Kejsarlänk

24 500 kr

Utrop: 29 500 kr

Ring 18K 1,9g Ø16¾ med sten

Utrop: 850 kr

Ring 18K 2,6g Ø15¾ med små 10st diamanter små repor

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Lampa Goebel signerad Rosina Wachtmeister, kattmotiv, höjd 50,5cm bredd 27cm. Ej med på visning.

Klockor Boss

Hugo Boss herrur HB213.1.20.2600 stål/double, kronograf quartz, nytt batteri behövs

Utrop: 1 500 kr

Ring 14K 3,2g Ø15 skev med stenar

Utrop: 1 000 kr

Kedja 18K 4,3g 55,5cm Pansar

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 0,5g

175 kr

Utrop: 200 kr

Ring 18K 1,8g Ø16¾ X-länk

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 2,5g Ø15½ sten och 18 små diamanter

Utrop: 1 500 kr

Örhängen 18K 0,8g ett par i vitguld med stenar

Utrop: 500 kr

Övrigt, 21K 45,8g Handsmycke med 5 ringar (skeva och töjbara)

Utrop: 19 800 kr

Armring 18K 76,9g Orm (flex)

Utrop: 30 500 kr

Ring 18K 8,4g skev med sten

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Kedja 18K 11,0g 53cm Pansar

Utrop: 4 600 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer Aquaracer damur quartz 27mm stål / double, modell waf1425, refnr FY9133, defekt urtavla, lösa diamanter, länk 15,5cm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr