Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020
Klubbad för
Ljusstake, Design House Stockholm, Nordic Light, design Jonas Grundell, svart, 4-armad, höjd: 12cm
Konst Skulpturer
Skulptur, Brons, Stan Wys, signerad samt numrerad 29/50 ex, daterad 2006, höjd 28,5cm