301 - 320 av 1 401
1...151617...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 februari 2020

Klubbad för

Parti silver S925 44g, defekt

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti silver S800 52,2g, defekt

250 kr

Utrop: 300 kr

Kedja Kejsarlänk S925 122,8g, 56cm, skadat lås

650 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S925 26,4g, defekt

150 kr

Utrop: 175 kr

Musikinstrument Övrigt

Stränginstrument, Charango, Kanata - Bolivia, tiosträngad, nagg

950 kr

Utrop: 200 kr

Slev S813 181,3g 320mm, modell Snäck

Ljusstake silverpläterad 263g H7,5cm Ø14cm

Kaffeskedar 10st, S830 139,3g, Princess i box

Utrop: 750 kr

Ljusstake, Skultuna, Mässingbruk, Höjd ca 11cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Mugg, Arabia, Mumin "Hattifnatters", porslin, höjd ca 8cm, 30cl, QC0418

125 kr

Utrop: 125 kr

Mugg, Arabia, Mumin "Kvällsdopp", porslin, höjd ca 8cm, 30cl, CR1218

475 kr

Utrop: 125 kr

Mugg, Arabia, Mumin "Mumintrollet grassgrönt", Höjd 8cm, 30cl, QC1118

125 kr

Utrop: 125 kr

Mugg, Arabia, Mumin "Ninni puder", Höjd 8cm, 30cl, QC1018

225 kr

Utrop: 125 kr

Ljushållare 2st, Georg Jensen, design: Constantin Wortmann, modell: Cobra , Øca13cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Teaterkikare, 2,5X, 65 i fodral

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, Design House Stockholm, Nordic Light, design Jonas Grundell, svart, 4-armad, höjd: 12cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Brons, Stan Wys, signerad samt numrerad 29/50 ex, daterad 2006, höjd 28,5cm

3 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Akustisk gitarr, Kodaira, Modellnr: 135S, Japan, 6-strängad, i hårt fodral

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Etsning, handkolorerad, Madeleine Pyk (1934-), Sjömän, signerad, EA, 23x28cm, i ram

700 kr

Utrop: 850 kr