Avslutad | Pant – Tisdag 11 februari 2020
Klubbad för
Fickur Record Watch Company, 14K, 3 boetter, en oädel, manuell, osignerad urtavla, Ø50mm, gravyr, mindre skada på urtavla, enstaka repor på glas, repig boett brv 82,7g