121 - 140 av 1 394
1...678...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 februari 2020

Klubbad för

Hänge/Brosch 18K, Cmae, bredd 2,2cm, längd 3,5cm, brv5,5g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K, stenar, defekt, ej runda, 14,9g

Utrop: 5 800 kr

Parti guld 23K, gravyr, ej runda, 13,6g

Utrop: 6 500 kr

Ring S925 med sten, strl 17 3/4, 3,7g

Utrop: 150 kr

2 Moccaskedar S830, 100mm, 15,1g

75 kr

Utrop: 100 kr

Fickur S800, Helvetica, Sernr: 4038097, gravyr, klockkedja oädel metall

300 kr

Utrop: 375 kr

Cykeldator Garmin Edge 1000, sernr: 3F5242561, Skyddsfodral, USB kabel, Bruksslitage

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Moccasked S830, Gammel Fransk, 135mm, 9,2g

Utrop: 75 kr

Parti silver S830, gravyr, 71,5g

Utrop: 400 kr

13 Punschmuggar S830, förgylld kopp, höjd 4cm, 409,9g

Utrop: 2 400 kr

7 Punschmuggar S830, förgylld kopp, höjd 4cm, buckliga, skeva, 214,4g

Utrop: 1 200 kr

1 par Ljusstakar S830, signerad T.Eldh, höjd 8cm, fyllda, brv262,4g

500 kr

Utrop: 600 kr

1 par Ljusstakar S830, höjd 7cm, fyllda, brv218,2g

Utrop: 750 kr

1 par Ljusstakar S830, höjd 7cm, fyllda, brv215,8g

Utrop: 750 kr

Eweco 17 Rubis Incabloc 18K, manuell, safirglas, baksida defekt, läderarmband (bruksslitage)

650 kr

Utrop: 750 kr

Silvertacka S999, "Year of the Tiger", 31,2g

325 kr

Utrop: 200 kr

Kedja S925, Ankar, 55cm, 48,9g

Utrop: 750 kr

Kedja S925, Pansar, 47cm, 25,8g

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti silver S925, defekt, trasigt, 16,4g

Utrop: 100 kr

12 Kaffeskedar S830, Rosenholm, 120mm, schatull, 185,0g

950 kr

Utrop: 1 100 kr