1321 - 1340 av 1 357
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 januari 2020

Klubbad för

Gamingmus Steelseries Rival 650 trådlås nyskick i kartong med manual snr 6245639016371800188

325 kr

Utrop: 300 kr

Surfplatta Acer Iconia 10 b3-a30 32 Gb med laddare och fodral snr NTLCPEE005638060258F00

375 kr

Utrop: 500 kr

Gräddkanna 1904 silver 144,8g

Utrop: 700 kr

Parti silver graverat skevt silver 403,8g

Utrop: 2 000 kr

Parti guld skevt med sten 18K brv 10,9g

Utrop: 4 100 kr

Örhänge 1 udda med sten utan stopp 14K 0,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par med sten 14K 4,8g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Hänge med sten 14K brv 0,6g

Utrop: 100 kr

Armband Bismarck 18K 20,5cm 33,5g

Utrop: 14 000 kr

Ring med sten 18K Ø18¼ 4,2g

Utrop: 2 400 kr

Hänge med diamanter 6xca0,01ct 18K brv 2,5g

Utrop: 1 600 kr

Örhängen ett par Bismarck 18K 2,1g

Utrop: 1 300 kr

Hänge 18K 1g

Utrop: 600 kr

Kedja Venezia 18K 42cm 3,2g

Utrop: 1 300 kr

Breitling Starliner ref: B71340 stål/guld, automat, datum, kronometer smårepig länk, defekt glasring snr:886138 Øca18cm

12 000 kr

Utrop: 14 400 kr

Ring med stenar skev 21K 3,7g

Utrop: 1 600 kr

Ring skev med stenar 18K brv 4,4g

Utrop: 1 700 kr

Elgitarr lucka på baksidan saknas 2 av fem svajfjädrar saknas smårepig stall floyd rose 2 schaller

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Väska axelrems Michael Kors svart med gula metalldetaljer b c:a 33cm h c:a 30cm d c:a 10cm brukslitage AV-1306

600 kr

Utrop: 300 kr

Skål / Vas OLLE BROZÉN Kosta Boda graalsteknink "Underworld" h: c:a 21cm signerad numrerad 1040720

750 kr

Utrop: 600 kr