Avslutad | Pant – Tisdag 28 januari 2020
Tiara S925 130,1g m odl.pärlor 5,5-10,8mm/ del i platina m äldreslip dia dropp 1xca 1,26ct +1x ca0,55ct+1 x ca 0,45ct +13st äldreslip dia 0,10-0,50ct +1 åttkantslipad dia ca 0,02ct+ 26 rosenstenar design W A Bolin sent 1950-tal i originalask
Visa varaElektronik Kameror
Kamerahus Leica T typ 701 med visoflexsökare snr:4812872 med objektiv Leica Elmarit-TL 18mm 1:2.8
Visa varaÖvrigt Övrigt
CHANEL, handväska, Grand Shopping >30cm, snr 22427008, med cert, köpt på Chanel, Birger Jarlsgatan 7 i Stockholm 2016 för 32.130kr
GUCCI, handväska, Emily GG Micro Shoulder Lousse, snr 449635493075, 29,5x18x8cm, grått läder, detaljer i gulmetall
Lizbet Lagerström (1942-) "Kalla fötter" mått inklusive ram 25,8x15,5cm, blandteknik sten, signerad
MULBERRY, plånbok, RL4596/346G110 Continental Wallet, Oak, Grain Veg Tanned, brunt läder, 20x10cm
Dior, Clutch / väska, blåsvart monogramcanvas med lås och något missfärgad plakett i gulmetall. Insida i svart skinnimitation. Stämplad "Christian Dior Made in France". 14x28cm
Skulptur / Figurin, Buddy Bär Berlin, BBB, inklusive sockel, Höjd: 22,5cm (24cm m sockel)
Elektroakustisk gitarr, Washburn, modell WD7SCE NAT, snr CC120800815, made in China, fem strängar (en saknas), i mjukt fodral