181 - 200 av 1 357
1...91011...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 januari 2020

Klubbad för

Sockerströare S830 20,1g 133mm 1st

Utrop: 125 kr

Sockerstörare S830 21,5g 132mm 1st

125 kr

Utrop: 125 kr

Påpetare S830 21,1g 108mm 1st graverad

150 kr

Utrop: 125 kr

Skedar S830 90,7g 5st olika modeller, en graverad

Utrop: 500 kr

Tiara S925 130,1g m odl.pärlor 5,5-10,8mm/ del i platina m äldreslip dia dropp 1xca 1,26ct +1x ca0,55ct+1 x ca 0,45ct +13st äldreslip dia 0,10-0,50ct +1 åttkantslipad dia ca 0,02ct+ 26 rosenstenar design W A Bolin sent 1950-tal i originalask

Sockertång S830 15,3g

75 kr

Utrop: 100 kr

Tårtspade S830 brv82,5g blad i stål

125 kr

Utrop: 150 kr

Moccaskedar 6st, S830 84,4g i originalask

Utrop: 450 kr

Kamerahus Leica T typ 701 med visoflexsökare snr:4812872 med objektiv Leica Elmarit-TL 18mm 1:2.8

CHANEL, handväska, Grand Shopping >30cm, snr 22427008, med cert, köpt på Chanel, Birger Jarlsgatan 7 i Stockholm 2016 för 32.130kr

14 800 kr

Utrop: 15 600 kr

GUCCI, handväska, Emily GG Micro Shoulder Lousse, snr 449635493075, 29,5x18x8cm, grått läder, detaljer i gulmetall

4 600 kr

Utrop: 4 200 kr

GUCCI, skor/sneakers, Miro Soft Bianco, storlek 38, refnr:426185, vitt läder

900 kr

Utrop: 850 kr

Lizbet Lagerström (1942-) "Kalla fötter" mått inklusive ram 25,8x15,5cm, blandteknik sten, signerad

550 kr

Utrop: 350 kr

MULBERRY, plånbok, RL4596/346G110 Continental Wallet, Oak, Grain Veg Tanned, brunt läder, 20x10cm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Dior, Clutch / väska, blåsvart monogramcanvas med lås och något missfärgad plakett i gulmetall. Insida i svart skinnimitation. Stämplad "Christian Dior Made in France". 14x28cm

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Parker, Kulspetspenna fungerande, 22K guldpläterad, i originalask

400 kr

Utrop: 250 kr

Skulptur / Figurin, Buddy Bär Berlin, BBB, inklusive sockel, Höjd: 22,5cm (24cm m sockel)

325 kr

Utrop: 250 kr

Teaterkikare, 338/AE64338, gulmetall, pärlemor, i etui

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Elektroakustisk gitarr, Washburn, modell WD7SCE NAT, snr CC120800815, made in China, fem strängar (en saknas), i mjukt fodral

850 kr

Utrop: 900 kr

Armband 21K 6,4g med stenar varav en saknas

Utrop: 2 700 kr