181 - 200 av 1 671
1...91011...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020

Klubbad för

Damur Tissot seastar 18K quartz datum graverad med armband förgylld metall

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 58,5g skadat/graverat

Utrop: 23 000 kr

Armband kontrollstämplat silver 19,1g Bismarck med säkerhetskedja 18cm

300 kr

Utrop: 100 kr

Halsband 37cm 1 Hänge med sten 1 Par Örhängen med stenar S925 9,5g

150 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen två par S925 1,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja S925 9,4g 42cm

Utrop: 200 kr

Armbandsur Omega 14K manuell datum med läderarmband i ask

4 800 kr

Utrop: 2 800 kr

Smyckeset 14K 43,2g Collier 47,5-49,5cm Armband 20,5-21cm Örhängen ett par

Utrop: 12 800 kr

Armbandsur Seiko solar air divers 43mm kronograf datum nr763454 i ask

2 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Ljusstakar ett par kontrollstämplat silver sterling 393g inkl bottenfyllning ca15,5cm en ngt bucklig

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S830 153,6g skadat

Utrop: 800 kr

Collier S925 23,8g halsring

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S925 25,5g skadat

125 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstakar ett par kontrollstämplat silver 492,4g inkl bottentyngd

Utrop: 1 200 kr

Teskedar 12st kontrollstämplat silver 264,9g modell Olga 130mm

Utrop: 1 500 kr

Bordsbestick S830 174,9g modell Svensk Kniv 210mm Gaffel 179mm 2 Skedar 180mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Bordsbestick S830 110,4g modell Chippendale Kniv 204mm Gaffel 181mm

Utrop: 500 kr

Parti silver S830 87,8g lagat

Utrop: 500 kr

Bordssked dansk kontrollstämpel 52,9g graverad

Utrop: 275 kr

Tårtgafflar 7st kontrollstämplat silver 136,9g 138mm modell Rosenholm

Utrop: 750 kr