1841 - 1860 av 1 955
1...929394...98 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 januari 2020

Klubbad för

Hänge 18K 4,1g med stenar

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K 0,9g ihålig

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 0,8g med camé

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 37,7g med stenar, defekt, gravyr, delar av oädel metall

Utrop: 12 600 kr

Ring 23K 7,6g defekt, gravyr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18/23K 3,5g med sten, defekt

Utrop: 1 500 kr

Kedja S830 1,5g 43,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier S925 13,7g 39,5cm med stenar

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge S830 3,2g med sten

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge/Brosch S830 10,5g med camé och stenar

550 kr

Utrop: 50 kr

Medalj 23K 13,8g kona i 18K, graverad, ask

Utrop: 6 400 kr

Certina, New Art, herrur, 18K, 33mm, manuell, flexiarmband ej ädelmetall, graverad, repigt glas, trög krona

2 800 kr

Utrop: 2 400 kr

Omega, fickur, S800, 50mm, 2 boetter, manuell, repor och spricka i glas, fläck på urtavla

550 kr

Utrop: 375 kr

Armband 18K 17,9g 18,5cm

5 900 kr

Utrop: 7 000 kr

Smycken Pärlarmband

Pärlarmband med lås och detaljer i 18K 18,8g 19cm, tvåradigt, visst omknytningsbehov

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K 10,2g med stenar, pärla och silverinfattning, defekt

Utrop: 3 300 kr

Ring S925 4,3g Ø16¾ med sten, något skev

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar ett par S830 407,0g höjd: ca 16,5cm, gipsfyllda

Utrop: 1 100 kr

Punschkoppar S830 342,5g, förgylld insida, höjd: ca 4cm

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 8,9g defekt, gravyr

Utrop: 3 500 kr