1621 - 1640 av 1 955
1...818283...98 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 januari 2020

Klubbad för

Parti guld 9K 0,3g defekt

Utrop: 75 kr

Armband Venezia 18K brv 1,2g 19cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Ring 18K 1,9g Ø17¾, med 8xca0,01ct, sliten

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K brv 8,9, defekt, innehåller en färgad sten och diamanter

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K brv 2,2g Ø15½, med sten, små skador på sten

Utrop: 700 kr

Ring 18K 3,0g Ø16, graverad, sliten

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,8g Ø16¾, med diamanter 3xca0,02ct

Utrop: 1 800 kr

Armband Bismarck 14K 23,1g 19,5cm

Armband X-länk 18K 34,8g 21cm, med säkerhetskedja, små bucklor på låset

Utrop: 13 800 kr

Vristlänk venezia 18K vitguld 2,1g 25cm

Utrop: 850 kr

Kejda Singapore 18K 2,3g 49cm

Utrop: 1 000 kr

Örhängen, ett par 18K tvåfärgade 0,4g

Utrop: 250 kr

Hänge "M" 18K brv 1,5g, med stenar

Utrop: 600 kr

Ring 18K vitguld brv 5,1g Ø17¼, med stenar

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K vitguld brv 4,9g Ø17¾, med sten

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K vitguld brv 1,9g Ø16½, med stenar, lite skev

Utrop: 800 kr

Ring 18K brv 3,6g Ø15½, med stenar

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K brv 3,6g Ø16, med stenar

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge Krucifix 14K tvåfärgad 2,4g, defekt

Utrop: 700 kr

Kedja Figaro 14K 3,3g 51,5cm

Utrop: 1 000 kr