Parti guld 9K 0,3g defekt
Utrop: 75 kr
Armband Venezia 18K brv 1,2g 19cm
Utrop: 450 kr
Ring 18K 1,9g Ø17¾, med 8xca0,01ct, sliten
Utrop: 850 kr
Parti guld 18K brv 8,9, defekt, innehåller en färgad sten och diamanter
Utrop: 3 500 kr
Ring 18K brv 2,2g Ø15½, med sten, små skador på sten
Utrop: 700 kr
Ring 18K 3,0g Ø16, graverad, sliten
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K 2,8g Ø16¾, med diamanter 3xca0,02ct
Utrop: 1 800 kr
Armband Bismarck 14K 23,1g 19,5cm
Armband X-länk 18K 34,8g 21cm, med säkerhetskedja, små bucklor på låset
Utrop: 13 800 kr
Vristlänk venezia 18K vitguld 2,1g 25cm
Kejda Singapore 18K 2,3g 49cm
Utrop: 1 000 kr
Örhängen, ett par 18K tvåfärgade 0,4g
Utrop: 250 kr
Hänge "M" 18K brv 1,5g, med stenar
Utrop: 600 kr
Ring 18K vitguld brv 5,1g Ø17¼, med stenar
Utrop: 2 600 kr
Ring 18K vitguld brv 4,9g Ø17¾, med sten
Utrop: 2 300 kr
Ring 18K vitguld brv 1,9g Ø16½, med stenar, lite skev
Utrop: 800 kr
Ring 18K brv 3,6g Ø15½, med stenar
Utrop: 2 000 kr
Ring 18K brv 3,6g Ø16, med stenar
Hänge Krucifix 14K tvåfärgad 2,4g, defekt
Kedja Figaro 14K 3,3g 51,5cm
Tisdag 14 jan 2020