901 - 920 av 1 955
1...454647...98 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 januari 2020

Klubbad för

Ask med lock S830 87,3g Ø7,5cm

Utrop: 500 kr

Supkopp S830 16g Ø5cm höjd 5cm

Utrop: 100 kr

Ask med lock, silverinlägg, Ø6,5cm, Perstorp Sweden

650 kr

Utrop: 250 kr

Juldekoration, ljushållare, Georg Jensen 17cm, förgylld, Tomte, orginalask

100 kr

Utrop: 75 kr

Juldekoration, ljushållare, Georg Jensen 17cm, förgylld, Julstrumpa, i originalask

50 kr

Utrop: 75 kr

Juldekoration, ljushållare, Georg Jensen 17cm, förgylld, Valnöt, i originalask

50 kr

Utrop: 75 kr

Juldekoration, ljushållare, Georg Jensen 17cm, förgylld, Stjärnfall, i originalask

50 kr

Utrop: 75 kr

Juldekoration, ljushållare, Georg Jensen 17cm, förgylld, Tomtemor, i orginalask

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 6 stycken S830 46,3g 10cm, i etui

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 6 stycken S830 46,2g 10cm, i etui

100 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830/S925, med stenar, skadat, graverat

Utrop: 150 kr

Collier S925 11,2g 43cm

Utrop: 250 kr

Smyckesset Majorica, pärlcollier 50cm, örhängen med sten, i etui

275 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Nao by Lladro, porslin, höjd 8cm, längd 8,5cm, Pudlar i korg

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, B. Johansson, keramik, höjd 12cm, längd 15cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring 18K 1,3g, skadad

Utrop: 550 kr

Bordsur, Orrefors, millenium, quartzur innefattad i kristall, går ej, orginalask

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaffefat, 11 stycken, Royal Copenhagen, Musselmalet, porslin, Ø13,5

400 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, Lladro, porslin, höjd 31cm, längd 21cm, kvinnohuvud

350 kr

Utrop: 425 kr

Fat, Royal Copenhagen, porslin, Ø16cm, Kräfta, numrerad 3277

400 kr

Utrop: 300 kr