1801 - 1820 av 1 901
1...909192...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 januari 2020

Klubbad för

Kedja Singapore 18K 1,2g 42cm

Utrop: 500 kr

Hänge Georg Jensen Fusion trefärgad 18K 6,4g i etui och kartong

4 300 kr

Utrop: 5 200 kr

Kedja Ankar 18K 2,3g 53,5cm

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 1,1g

Utrop: 600 kr

Ring 18K 2,2g Ø17½ med grön sten

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 4,1g Ø17¼ med stenar, graverad

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K brv 6,1g defekt, gravyr, innehåller stenar och pärlor

Utrop: 2 200 kr

Färglitografi, Cornellie 1987 nr 75/100, ca 32x42cm i plastficka

350 kr

Utrop: 425 kr

Färglitografi, "Majesty", signerad Gudmundur Erro, nr 128/285 1993, bladmått 61x45cm i kartong med informationsblad

700 kr

Utrop: 850 kr

Träskulptur Apa design Kay Bojesen Denmark höjd 20cm

650 kr

Utrop: 750 kr

Vinglas 5st Orrefors modell Helena desing Gunnar Syren höjd 197mm

Utrop: 375 kr

Vinglas 6st Orrefors modell Helena desing Gunnar Syren höjd 197mm

Utrop: 375 kr

Snapglas 6st Orrefors modell Helena desing Gunnar Syren höjd 175mm

200 kr

Utrop: 200 kr

200 kr

Utrop: 200 kr

Champangeglas 6st Orrefors modell Helena desing Gunnar Syren höjd 230mm

450 kr

Utrop: 375 kr

475 kr

Utrop: 375 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,6g Ø17 med 10 små diamanter åttakantslipade

Utrop: 2 100 kr

Ring 14K vitguld 2,9g Ø16½ med stenar, behöver rodieras om

Utrop: 850 kr

Ring 14K 6,2g Ø21½ med sten

Utrop: 1 700 kr

Ring 14K 4,6g Ø17½ med sten

Utrop: 1 200 kr