Avslutad | Pant – Tisdag 7 januari 2020
Certina DS-1, stål, 39mm, automat, safirglas, datum, original länk i stål, refnr. C006407A, snr. 11BC0780590, skelettboett, små repor i glaset
Klockor Svalan
Svalan Sportman, herrur, stål, 34mm, manuell, plastglas, snr. 375027, med flexarmband i stål, ej original
Klockor Gant
Gant, Freeport GT023, herrur, stål, 41mm, quartz, mineralglas, dag, datum, läderarmband, med box
Necessär, Louis Vuitton "Toiletry Pouch" 25x20x4,5cm, Monogram Canvas, något fläckig insida och utsida med dustbag
Kalendar, Louis Vuitton, R20106, 23x19x4cm, monogram Canvas, bruksslitage, något fläckig, med dustbag och kartong
Digitalkamera, Nikon D7000, snr: 6273768, med axelremsa, med objektiv Nikon AF-S Micro Nikkor 40mm, 1:2.8G, Ø52 snr: 2153105, Blixt Nikon Speedlight SB-700, snr: 2234861 och laddare
Objektiv, EX Sigma 50mm 1:1.4 Ø77, Snr. 10361776, med prismaskydd Hoya Pro1 Digital Ø77mm
Akustisk gitarr, Yamaha, modellnr: C-40, snr: 70711057, kantstött i sargen, med mjukt fodral
Certina 18K, herrur, 34mm, quartz, safirglas, datum, läderarmband, graverad, går ej, batteribyte behövs, manual, med orginalbox