Kaffeskedar 20st S830 229,8g tre modeller
Utrop: 1 200 kr
Skålar 2st Marimekko H12/15cm vit/röd
Utrop: 150 kr
Golfskor ett par Harrink dam stl 36½
Solglasögon RayBan RB3025 i skadat fodral
Utrop: 250 kr
Halscollier S925 93,5g stelt med emaljinlägg
Utrop: 550 kr
Broscher 2st kontrollstämplat silver 12,6g en med emaljinlägg
Utrop: 50 kr
Champagneglas 6st kristall i kartong
Utrop: 200 kr
Ljusstakar 4st Iittala Festivo 2x7,5cm 2x12cm
Utrop: 600 kr
Ljusstake 3armad S830 brv690gr H28cm
Utrop: 3 600 kr
Salt och Pepparkar ostämplat silver 151g
Utrop: 800 kr
Parti silver S830 485,6g delvis graverat
Utrop: 2 400 kr
Matskedar 6st nysilver 225mm
Figurin Lisa Larsson "Samhällsdebatten" H23cm
Utrop: 3 400 kr
Figurin Lisa Larsson Häst H10cm osignerad
Figurin Lisa Larsson Bulldog H6,5cm
Figurin Gunnar Nylund Fisk på träplatta Hca15cm
Parti silver S830/925 57,3g
Utrop: 300 kr
Skedar 3st S830 63,1g
Parti silver S830 211,4g delvis skadat/graverat
Utrop: 1 100 kr
Silversmycken S925 19,1g Örhängen Hänge Efva Attling Kedja 45cm Ring Ø19
Utrop: 500 kr
Måndag 23 dec 2019