201 - 220 av 2 159
1...101112...108 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2019

Klubbad för

Kaffeskedar 20st S830 229,8g tre modeller

Utrop: 1 200 kr

Skålar 2st Marimekko H12/15cm vit/röd

300 kr

Utrop: 150 kr

Golfskor ett par Harrink dam stl 36½

700 kr

Utrop: 150 kr

Solglasögon RayBan RB3025 i skadat fodral

400 kr

Utrop: 250 kr

Halscollier S925 93,5g stelt med emaljinlägg

450 kr

Utrop: 550 kr

Broscher 2st kontrollstämplat silver 12,6g en med emaljinlägg

425 kr

Utrop: 50 kr

Champagneglas 6st kristall i kartong

225 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar 4st Iittala Festivo 2x7,5cm 2x12cm

650 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstake 3armad S830 brv690gr H28cm

Utrop: 3 600 kr

Salt och Pepparkar ostämplat silver 151g

Utrop: 800 kr

Parti silver S830 485,6g delvis graverat

Utrop: 2 400 kr

Matskedar 6st nysilver 225mm

Utrop: 50 kr

Figurin Lisa Larsson "Samhällsdebatten" H23cm

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Figurin Lisa Larsson Häst H10cm osignerad

275 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Lisa Larsson Bulldog H6,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Figurin Gunnar Nylund Fisk på träplatta Hca15cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S830/925 57,3g

Utrop: 300 kr

Skedar 3st S830 63,1g

Utrop: 300 kr

Parti silver S830 211,4g delvis skadat/graverat

Utrop: 1 100 kr

Silversmycken S925 19,1g Örhängen Hänge Efva Attling Kedja 45cm Ring Ø19

Utrop: 500 kr