2041 - 2060 av 2 159
1...102103104...108 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2019

Klubbad för

En del i en viktsats, järn, 1800-tal, sign FG, höjd 3,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskespö Savage Gear MPP2 8'6" 259cm, i fodral. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Penn Slammer 260 fiskerulle, i box

375 kr

Utrop: 250 kr

Mynt Övrigt

173 st 5-öringar i järn

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

161st 2-öringar och 91st 1-öringar i järn

Utrop: 75 kr

Mynt Övrigt

Dag Hammarskjölds minnespenning i etui, Mynt Wasa-skeppet i etui, mynt Kauai dollar Hawaii i etui

Utrop: 50 kr

Mynt Övrigt

Diverse sedlar 1st 50.000 kronen 1922, 1st 10.000 mark 1922, 2 st 10 kronor, 1 st 5 kronor

25 kr

Utrop: 50 kr

Mynt Övrigt

30 st 5-öringar i koppar

Utrop: 50 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt S925 24,1, 10 mark Finlands 50-åriga självständighet i plastficka

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 12,4g, Österrike

50 kr

Utrop: 75 kr

Mynt Övrigt

Mynt 2 st S800 25,6g, 10 Kroner Norge, 1 Franc 1907

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Diverse mynt 10st S400 59,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Värja, 1900-tal, med balja i metall, saknar märkningar, längd 101cm. Ej med på visning.

450 kr

Utrop: 550 kr

Slaglåsgevär med avtagbar bajonett, troligtvis 1700-1800-tal, saknar märkningar, slitage, längd gevär 146cm, längd bajonett 61cm. Ej med på visning.

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Olja på pannå, Svän Grandin, Viskan Rya åsar, 1942, 39x32cm, i krackelerad ram

Utrop: 250 kr

Olja på pannå, Manfred Flyckt, signerad, 59x52cm, i träram

Utrop: 500 kr

Olja på pannå, Manfred Flyckt, signerad, 55x44cm, i defekt träram

Utrop: 500 kr

Olja på pannå, stilleben, okänd konstnär, signerad A.B, 48x59cm, i ram

Utrop: 200 kr

Iittala skålar 5st, glas, modell Teema, höjd 5,5cm, Ø12,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Iittala skål, glas, klar, Alvar Aalto Collection, höjd 3cm

100 kr

Utrop: 50 kr