Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2019
Klubbad för
Mynt Övrigt
Dag Hammarskjölds minnespenning i etui, Mynt Wasa-skeppet i etui, mynt Kauai dollar Hawaii i etui
Mynt Övrigt
Diverse sedlar 1st 50.000 kronen 1922, 1st 10.000 mark 1922, 2 st 10 kronor, 1 st 5 kronor
Värja, 1900-tal, med balja i metall, saknar märkningar, längd 101cm. Ej med på visning.
Slaglåsgevär med avtagbar bajonett, troligtvis 1700-1800-tal, saknar märkningar, slitage, längd gevär 146cm, längd bajonett 61cm. Ej med på visning.