Avslutad | Fashionabla – Torsdag 12 december 2019
VÄSKA, FURLA, läder, flerfärgat, lila, rost, grå, detalje i gulmetall, 40x26x14cm, dustbag, bruksslitage.
Kläder Skor
SKOR, VALENTINO, Garavani, Rockstud Pump, svart läder, nitar i gulmetall, stl 37, klack 10cm, skopåse, kartong.
SOLGLASÖGON, CHANEL, c.501/3C, 57 17, svarta bågar, svarta glas, dustbag, etui, ytterkartong.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BOTTEGA VENETA, intrecciato, beige fläta läder, spänne i grå metall, längd 85cm, bredd 3cm, dustbag.
ARMBAND, VALENTINO, Garavani, svart läder, nitar i gulmetall, längd 18cm, smyckespåse, originalask, kvitto.
VÄSKA, GUCCI, Guccissima, vinrött läder med monogram, detaljer i gulmetall, 20x22x10cm, dustbag, repor,
VÄSKA, VALENTINO, Red, svart sammet med broderade hjärtan, detaljer i gulmetall, 22x14x6cm, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Multicolor, mongram canvas, 19x11cm, 4 kontokortsfack, mynt, sedel.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, svart läder, detaljer i gulmetall, 11x9cm, 5 kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag,