Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2019
LONGINES fickur Ø50mm boett nr. 4314343 snr. 4314343 Cal. 19.75N boett i silver S800 ca. 1925, defekt urtavla
CERTINA New Art boett nr 1910.013.839933 Ø20mm, automat, guldfärgad stålband med ställvis hårt slitage, repigt plastglas, originalkrona, graverad
Klockor Victorinox
VICTORINOX Swiss Army, Chrono Classic, "Tachymeter", Ref nr. 241443, snr. 130206773 Ø45mm, kronograf, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås, repig länk
INVICTA Professional 660ft-200m water resistant ref nr. 89270B Ø40mm stål, automat, datum, tvåtonad, viklås
Klockor Victorinox
VICTORINOX Swiss Army Ø45mm "Tachymeter" ref nr. 151213870 snr. 241652 kronograf, quartz, stållänk, med box och extra länkbit, lite repor
CERTINA DS-Multi-8 Ref nr. C020419A Snr. 118C0799519 Ø42mm, quartz, dag/datum, i stål med stållänk, med extralänkbit, något repig länk, manual, cert, box + ytterbox