Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2019
Klubbad för
Omega, Seamaster De Ville, herrur, stål, 35mm, datum, manuell,repor på plexiglas orginal, orginal krona, sk bead of rice bracelet orignallänk defekt,
Klockor Eterna
Eterna, 18K, herrur, quartz, 33mm, safirglas, boettnr:4109.68. orginal läderband, går ej behov av batteri byte, i ask.
Akustisk gitarr med mickar, Washburn, modellnr: d12ce/ybl, snr 9201022,lack slitage på kroppen, defekt lucka på kroppen, i hårt fodral
Figuriner 2st, B&G - Bing & Gröndal, Optimisten och Pessimisten, modellnr: 1633 / 1635, Längd 13cm Höjd 6cm