701 - 720 av 848
1...353637...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2019

Klubbad för

Kedja Pansar S925 6,4g 61,5cm

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 6,1g graverade

Utrop: 2 600 kr

Kedja Ärtlänk S925 8,4g 70cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Berlock S925 3,0g Thomas Sabo

75 kr

Utrop: 75 kr

Berlock S925 3,5g Thomas Sabo Känguru

175 kr

Utrop: 100 kr

Manschettknappar ett par S925 10,0g graverade

Utrop: 75 kr

Ring 18K 1,4g med diamant 1xca0,01ct, defekt skev

475 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 13,1g defekt

Utrop: 5 300 kr

Eterna 18K Ø 21mm, quartz, datum, läderband, gravyr på boetten, går ej

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Omega, Seamaster De Ville, herrur, stål, 35mm, datum, manuell,repor på plexiglas orginal, orginal krona, sk bead of rice bracelet orignallänk defekt,

3 800 kr

Utrop: 3 900 kr

Klockor Eterna

Eterna, 18K, herrur, quartz, 33mm, safirglas, boettnr:4109.68. orginal läderband, går ej behov av batteri byte, i ask.

2 800 kr

Utrop: 2 900 kr

Kedja Ormlänk 18K 2,8g 43cm buckligt

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 0,6 Kors med stenar

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge 9K 0,3g hjärta

75 kr

Utrop: 100 kr

Akustisk gitarr med mickar, Washburn, modellnr: d12ce/ybl, snr 9201022,lack slitage på kroppen, defekt lucka på kroppen, i hårt fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Figuriner 2st, B&G - Bing & Gröndal, Optimisten och Pessimisten, modellnr: 1633 / 1635, Längd 13cm Höjd 6cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Lisa larsson Sweden, Utter, höjd 17cm, skada på ena foten

600 kr

Utrop: 375 kr

Tavla, Olle Idewall Stockholm 1960, stengods, 24,5x24,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Flaskskepp,glas, Wasa, längd 23,5cm höjd 7,5cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Corgi Toys, leksaksbil, Aston Martin D.B.5 James Bond 007 No:261k, skala 1/43

Utrop: 375 kr