Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2019
Tavla Pia Hesselmark Campbell med guldfärgad ram H:38,5cm L:29cm. Visas och hämtas hos Sefina - Jönköping.
Samsung Galaxy JS 2017, IMEI:355748096280412, Snr: SMJ530FDS, nyskick med alla tillbehör i kartong med laddare och kvitto
Läsplatta Lenovo Yoga Tab 3 2GB+16GB, slate black, med laddare och manualer i kartong
Iphone 7 32GB A1778, med laddsladd utan adapter, IMEI:355316089155650, stötskador, återställd, kod:000000
Bärbar dator MSI ul35dx, Intel Atom N455, med laddare och väska, snr: 00190497253755, Lösen: Alexander85
Oljemålning Charles Avdesjö Signerad i träram H: 71cm L: 88cm. Visas och hämtas hos Sefina - Jönköping.