1661 - 1672 av 1 672
1...828384 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 november 2019

Klubbad för

Parti guld 18K 9,7g, med sten, defekt

Utrop: 3 900 kr

Kaffekanna S830 535,6g höjd ca 24,5cm, handtag sitter något löst

Utrop: 2 900 kr

Litografi, Karl Axel Persson (1921-2005), numrerad 48/200, 17,5x22cm, inramad, mått med ram 30x35,5cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Mugg, Arabia, Mumin vinter 2015 "Hibernation" dvala, porslin, höjd ca 8cm, 30cl, CR0715

Utrop: 425 kr

Utrop: 425 kr

Mugg, Arabia, Mumin vinter 2016 "snöhästen", porslin, höjd ca 8cm, 30cl, CR0516

425 kr

Utrop: 550 kr

425 kr

Utrop: 550 kr

Mugg, Arabia, Mumin sommar 2017 "Akvarell", porslin, höjd ca 8cm, 30cl, CR0217

Utrop: 600 kr

Utrop: 600 kr

Mugg, Arabia, Mumin sommar 2015 "Ögonblick på stranden", porslin, höjd ca 8cm, 30cl, IP0315

Utrop: 600 kr

Ljusstakar 3st, Skultuna, mässing, "Tulpanljusstake", 19cm, 21cm, & 23cm höga, Design: Pierre Forssel, kartong, smärre bruksslitage

850 kr

Utrop: 700 kr

Litografi, Anita Mattsson, "Flustret", numrerad 68/260, 47x29cm, inklusive ram 67x49cm, mindre skador på ram

Utrop: 850 kr