1021 - 1040 av 1 478
1...515253...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 november 2019

Klubbad för

Parti guld 18K 2g trasigt

Utrop: 800 kr

Brosch 18K tvåfärgad 5,5g med diamanter 3xca0,02ct

Utrop: 2 200 kr

Kedja Cordell 18K 10g 42cm

Utrop: 5 300 kr

Armband Ankar 18K 9,5g 20cm

Utrop: 5 100 kr

Kedja Pansar 18K 5,9g 51,5cm

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 3,5g "lutande tornet i Pisa"

Utrop: 2 200 kr

Hänge 14K 1,4g saknar ögla och slitet

Utrop: 425 kr

Kedja 14K tvåfärgade 30,3g 45cm

Utrop: 9 500 kr

Parti guld 14K tvåfärgat trasigt och graverat

Utrop: 9 200 kr

Ring Bvlgari 341823 18K 6,6g med diamant 1xca0,04ct snr: E1WXF, certifikat 2016 i originalask och ytterkartong

Utrop: 9 000 kr

Armring 18K 15,1g ihålig med bucklor

Utrop: 6 200 kr

Armringar 2st 21K 36,5g Ø6cm

Utrop: 17 400 kr

Armringar 2st 21K 37,6g Ø6cm

Utrop: 18 000 kr

Hänge 21K 3,8g

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par 21K 4,5g

Utrop: 2 200 kr

Ring 21K 2,9g justerbar storlek, skev skena

Utrop: 1 400 kr

Armband 21K 22g 17,5cm

Utrop: 10 600 kr

Kedja 21K 33,8g 60cm

Utrop: 16 200 kr

Armband X-länk 18K 16,2g 20cm

Utrop: 7 100 kr

Armband Pansar 18K 36,7g med berlocker, skador på berlocker och berlocker saknas