81 - 100 av 1 478
1...456...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 november 2019

Klubbad för

Kedja Pansarlänk 18K 9,2g 64cm

Utrop: 4 000 kr

Klockarmband Jubileelänk, till Rolex damur, stål/guld, skadad, bredd 13mm, längd 133mm, refnr:6252D

Utrop: 2 200 kr

Klockarmband Jubileelänk, till Rolex damur, stål/guld, skadad, bredd 13mm, längd 145mm, ref 62523D

2 300 kr

Utrop: 2 200 kr

Enstensring 18K vitguld 3,3g med diamanter 1xca1,0ct River(D)/VVS1 20xca0,015 ca TW/VVS-VS, GIA nummer 7248412411, värderingsintyg Kaplans

Utrop: 88 000 kr

Örhängen ett par 18K 0,8g med pärlor

Utrop: 550 kr

Ring 18K 1,4g Ø15¼ med sten

Utrop: 850 kr

Örhängen ett par 14K 3,5g med pärlor odlade sötvatten

Utrop: 2 200 kr

Parti guld, 18K 36,1g buckligt och slitet

Utrop: 14 800 kr

Parti guld 14K 19,2g graverat och defekt

Utrop: 5 900 kr

Ring Platina 7g Ø16½ med diamanter 6xca0,01ct 4xca0,02ct , smaragdlipning 1xca0,37ct 1xca0,42ct 1xca0,36ct 1xca0,38ct

Utrop: 24 000 kr

Armband 14K 14,3g med diamanter 38xca0,10ct (med inneslutningar)del av lås i oädel metall

7 300 kr

Utrop: 8 800 kr

Parti guld 18K 14,7g buckligt och graverat med sten

Utrop: 5 700 kr

Ring S925 6,6g fögylld med stenar skev skena

250 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 5,4g Ø17¾ Flora Danica förgylld med pärla

250 kr

Utrop: 125 kr

Armband Pandora S925 60,2g 19,5cm med 14 berlocker

900 kr

Utrop: 700 kr

Tavla, olja på duk signerad Arvid Öström (1899-1955) bildyta 25,5x32cm krackelerad, ytslitage, trasig ram

Utrop: 300 kr

Tavla, olja på duk signerad Arvid Öström (1889-1955), bildyta 25,5x21cm, bruksslitage

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par 18K vitguld 1,8g med diamanter 2xca0,09ct

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 2,3g graverad med pärla

Utrop: 800 kr

Örhängen ett par S925 1,3g med sten

25 kr

Utrop: 50 kr