Avslutad | Pant – Tisdag 5 november 2019
Klockarmband Jubileelänk, till Rolex damur, stål/guld, skadad, bredd 13mm, längd 133mm, refnr:6252D
Klockarmband Jubileelänk, till Rolex damur, stål/guld, skadad, bredd 13mm, längd 145mm, ref 62523D
Enstensring 18K vitguld 3,3g med diamanter 1xca1,0ct River(D)/VVS1 20xca0,015 ca TW/VVS-VS, GIA nummer 7248412411, värderingsintyg Kaplans
Ring Platina 7g Ø16½ med diamanter 6xca0,01ct 4xca0,02ct , smaragdlipning 1xca0,37ct 1xca0,42ct 1xca0,36ct 1xca0,38ct
Armband 14K 14,3g med diamanter 38xca0,10ct (med inneslutningar)del av lås i oädel metall
Tavla, olja på duk signerad Arvid Öström (1899-1955) bildyta 25,5x32cm krackelerad, ytslitage, trasig ram