Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Klubbad för
SILVER, Armband & Ring, Silver S925, BOW Label, delvis förgyllt, B: 57 mm / Ø16, repor, brv 26,5g
RINGAR, ett par, Silver S925, förgyllt, Ø16 / 17¼, med svartoxiderad del, diamanter tot. 64 x ca <0,005ct P2 (ej fullslipade, defkta), brv 2,8g
SMYCKESET, Silver S925, flerfärgade stenar (regnbåge), brv 3,3g; 1 Ring Ø17, 2 Örhängen (osymmetriska + udda snurrebuss).
HYDES, Spectacles #4, solglasögon, Italien, nr: 53/21-145, fodral, originaletui läder, ytterkartong.
HYDES, Spectacles #3, solglasögon, Italien, nr: 52/24-145, fodral, originaletui läder, ytterkartong. bruksskick.