821 - 840 av 1 327
1...414243...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019

Klubbad för

PANDORA, 3st Berlocker, Silver S925, brv 9,5g

Utrop: 250 kr

PANDORA, 3st Berlocker, Silver S925, brv 6,5g, defekt (en pärla/sten saknas)

Utrop: 150 kr

PANDORA, 2st Berlocker, Hjärtan, Silver S925, brv 6,4g

Utrop: 225 kr

PANDORA, 2st Berlocker, Silver S925, brv 8,2g

Utrop: 250 kr

SILVER, Armband & Ring, Silver S925, BOW Label, delvis förgyllt, B: 57 mm / Ø16, repor, brv 26,5g

225 kr

Utrop: 150 kr

ÖRHÄNGEN, tre par (ett med sternar, ett tvåfärgat), Silver S925, brv 11,0g

225 kr

Utrop: 275 kr

RINGAR, ett par, Silver S925, förgyllt, Ø16 / 17¼, med svartoxiderad del, diamanter tot. 64 x ca <0,005ct P2 (ej fullslipade, defkta), brv 2,8g

550 kr

Utrop: 250 kr

SMYCKESET, Silver S925, flerfärgade stenar (regnbåge), brv 3,3g; 1 Ring Ø17, 2 Örhängen (osymmetriska + udda snurrebuss).

50 kr

Utrop: 75 kr

HYDES, Spectacles #4, solglasögon, Italien, nr: 53/21-145, fodral, originaletui läder, ytterkartong.

250 kr

Utrop: 250 kr

HYDES, Spectacles #3, solglasögon, Italien, nr: 52/24-145, fodral, originaletui läder, ytterkartong. bruksskick.

Utrop: 250 kr

Ring med sten 18K Ø16½ 7g

Utrop: 4 200 kr

Parti guld 18K 2,8g 2 st hängen

Utrop: 1 100 kr

Halskedja ankarlänk 18K 58,5cm 5,7g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring vitguld 18K Ø19 7,3g med diamanter 15xca0,02ct

Utrop: 4 800 kr

Halskedja Venezia 18K 45cm 3,8g

Utrop: 1 600 kr

Hänge krucifix 18K 3cm 3,5g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K 14g 3 st graverade ringar

Utrop: 6 000 kr

Parti guld 18K 6,9g graverade

Utrop: 2 800 kr

Halskedja Pansar 9K 42cm 1,9g

Utrop: 375 kr

Hänge med pärla 18K 0,5g

Utrop: 250 kr