Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Apple Macbook A1534, 1,1Ghz Intelcore m3 8gb 1867mhz, LPDdr3, något kantstött, kod:TellUs112, iCloud-låst
Elgitarr Gibson Custom Studio 2017, i original mjukt fodral, endast tillverkad under 1 år, viss dokumentation som manual och quality checklist. OBS! Visas och hämtas hos SEFINA Östergatan 35-39 MALMÖ. Skickas ej.
Musikinstrument Övrigt
Gitarrförstärkare Marshall MG 15cd, 45watt , litet glapp i dist-knapp, Visas och hämtas hos SEFINA Östergatan 35-39 MALMÖ. Skickas ej.
Elgitarr Dean M L, 61 of 100 (limiterad utgåva), DCR, i hårt original fodral, ej svajarm
Elgitarr Ibanez RG547ah, färg RBR, snr F520196, modell tillverkad 1995-96, i mjuktfodral med svajarm, slitage på förgyllda detaljer.