Avslutad | Pant – Tisdag 29 oktober 2019
Strömförsörjare Pedal Power 2Plus 7 gitarreffekter Supa-Tream, TCElectronic Flashback, SubDecayspring theory, AriaDM-X10, Blackout mantra OD, Gristle King, T-rex Comp-nova i väska. Ej med på visning.
Musikinstrument Träblås
Altsaxofon Evette modell Buffet Crampon snr: 806824 med munstycke ( bruksskick) i väsk. Ej med på visning.
Halvakustisk gitarr Epiphone Joe Pass Emperor II snr14102307069 bruksskick,en skruv saknas i fodral
Musikinstrument Övrigt
Gitarrförstärkare Fender De Luxe 1-12 snrB-577333 med elsladd . Ej med på visning.
Dator MacBook Air A1466 4GB processor:1,4GHz Intel core IS Grafik:Intel HD Graphics 5000 snr:C17NFERAG085 med laddare
Visa varaElektronik Datorer
Dator HP Pavillion notebook processor AMD A-4-6210 ramminne 4GB grapics 1,8 GHz snr00325-80365-09225 med laddare
Kanna Gräddkanna Sockerskål E8 kontrollstämplat silver 2150,8gr
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust 18K 26mm, ref. nr. 6917, snr. 7253621, repigt plexiglas, skadad urtavla, datum ändrar ej korrekt, Presidentlänk 18K 17cm, bruttovikt: 63g
Omega, Seamaster, GMT, Co-Axial automat, 42mm, stål, orginallänk 20cm, viklås, heliumventil, datum, ref. nr. 25358000, snr. 84942532, certifikat-11. extra länkbit, manualer, box och ytterkartong