1441 - 1446 av 1 446
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2019

Klubbad för

Skulptur Kosta Boda, Make Up Läppstift lila, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H 20,5cm

Utrop: 375 kr

Skulptur Kosta Boda, Make Up Läppstift orange, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H 20,5cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Figurin Kalv Royal Copehagen, höjd 9cm, längd 16cm

425 kr

Utrop: 300 kr

Väggdekorationer 20st Gunnar Nylund Rörstrand 8x8cm fördelade i 4st original förpackningar från 1968-1987, 3st är stämplade 50år med Rörstrand, en tavla har nagg, en tavla är repad, 5st tavlor saknar original hängare.

50 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Gant

Armbandsur Gant GT007, quartz, kronograf, datum, stål, 43mm med läderarmband, batteribyte behövs

300 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S9+ modell SM-G9600, imei 359628020031683/01, med laddare, baksidan utbytt, små repor, fabriksåterställd

2 400 kr

Utrop: 3 000 kr