Avslutad | Pant – Tisdag 15 oktober 2019
Klubbad för
Skulptur Kosta Boda, Make Up Läppstift orange, design Åsa Jungnelius, glaskonst, H 20,5cm
Väggdekorationer 20st Gunnar Nylund Rörstrand 8x8cm fördelade i 4st original förpackningar från 1968-1987, 3st är stämplade 50år med Rörstrand, en tavla har nagg, en tavla är repad, 5st tavlor saknar original hängare.
Klockor Gant
Armbandsur Gant GT007, quartz, kronograf, datum, stål, 43mm med läderarmband, batteribyte behövs