Avslutad | Pant – Tisdag 24 september 2019
Armbandsur Certina DS podium chronograph datum 1/100 sec Limited edition 0083/5000 quartz stål snr:14BC1047881 refnr:C001.647.17.207.10, i box med certifikat och extra länkbit
Armbandsur Zenith Sporto manuell Ø34mm snr:9183438 läderarmband smutsig urtavla, bruksslitage, repor på glas
Klockor Atlantic
Armbandsur Atlantic Seashark quartz kronograf datum Ø44mm refnr:88485 stål med stållänk, kronografen återställer ej korrekt
Armbandsur Jaeger le Coultre Memovox Ø36mm manuell datum 18K/stål snr:1608606 refnr:741.012.5 alarmfunktion ej originalarmband saknar certifikat bruksslitage urtavla lätt skadad
Kamera Nikon D600 med objektiv Nikon 1:14G 50 mm snr:6042334 med laddare bruksslitage gummilock i botten saknas
Elgitarr Epiphone Nighthawk Custom Reissue snr:11092310169 volymskruv lös glapp i kontakt, i mjukt skadat fodral
Gitarr Yamaha F310P akustisk snr:OPP015431 tillverkad i Indonesien med extra strängar i mjukt fodral