Avslutad | Pant – Tisdag 24 september 2019
Herrur Breitling Superocean Steelfish (2000 M/6660 FT) ref A17390 serie 1001815, 44mm, automatisk, datum, safirglas, gummiband
Klockor Emporio Armani
Herrur Emporio Armani AR0636, 45mm, quartz, kronograf, datum, safirglas, stållänk
Visa varaKlockor Jacques Lemans
Herrur Jacques Lemans JL.BX, 45mm, quartz, kronograf 42-6, datum, safirglas, läderband, läderband, i box
Herrur Hilfiger TH.172.1.14.2420, 44mm, quartz, stållänk, datum, månad, safirglas
Armbandsur Certina 18K, EOL 158.9289.68, quartz, datum, läderband, nyskick, i box med ytterkartong
Herrur Guess Waterpro (100 M7330 FT), 41mm, quartz, kronograf, stållänk med repor, gravyr på insidan av viklås, glasring med slitage
Damur Seiko Premier, refnr 7N82-0DA0, serienr 710814, 26mm, quartz, datum, stenar på glasring, stållänk med repor
Klockor Heuer
Herrur Tag Heuer Carrera Cal 16, ref CV2010-3, serienr RB58566, automatisk, kronograf, tachymeterskala, glasbaksida, safirglas, gummiband, i box med cert -11, manualer, extra stållänk, ytterbox
Herrur Omega Seamaster Professional (600m/2000ft) Planet Ocean Cal 8500, serienr 87768242, 45mm, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, glasbaksida, orginallänk med viklås refnr 1590/867, cert -17, box, ytterkartong
Armbandsur Certina New Art 18K boettnr 441.3810.68, manuell, går ej, plexiglas, graverad, läderband
Myntliknande föremål "All offentlig makt i Sverige utgår från folket" S830 26,7g, nominellt värde 50kr