1201 - 1220 av 1 299
1...606162...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 september 2019

Klubbad för

iPhone 7 Plus, 32GB modell A1748, svart, snr FYQWN13JHG04, IMEI 355347088375528, med laddare, i kartong

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Bluetoothhögtalare Harman/Kardon Onyx Studio 4, snr TL0528-GH0014870. Ej på visning

600 kr

Utrop: 425 kr

MacBook Pro modell A1278, 4GB, OS X, Intel Core i5, 2,5GHz, snr C02J48DTY3, med laddare

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Sabian Raw Bell Dry Ride 21''/53cm i väska, ej med på visning.

Utrop: 2 200 kr

Litografi provtryck Sven Johansson -59, signerad, i ram, 73x54 utan ram

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring 18K 1,1g, skev

Utrop: 400 kr

Armband 18K 0,9g defekt

300 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja Singapore 9K 1,0g 42,0cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen ett par S925 10,4g med stenar

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par S925 1,9g grodor

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja X-länk S925 21,2g 43,2cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K vitguld 2,5g Ø17½ med diamanter 1xca0,01ct 22xca0,005ct

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K 6,3g, 18,7cm, trefärgat

Utrop: 3 000 kr

Örhängen ett par 23K 5,8g, stoppers i 21K, skeva

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Parti guld 21K 8,1g defekt

Utrop: 3 300 kr

Armband Bismarck S925 73,8g 19,5cm defekt låsåtta

325 kr

Utrop: 350 kr

Armband Michael Kors i oädel metall, 18cm, defekt

175 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Snö of Sweden, oädel metall, 45,47 cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband Thomas Sabo S925 7,9g 18,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Hänge Thomas Sabo S925 1,3g stjärna

50 kr

Utrop: 50 kr