Avslutad | Fashionabla – Torsdag 22 augusti 2019
VÄSKA, TOM FORD, Jennifer, svart läder, detaljer i gulmetall, justerbar axelrem, två större fack, 30x29x10 cm.
VÄSKA, BURBERRY, svart quiltad läder, mässingfärgade detaljer, 40x30x14 cm, dustbag, bruksslitage.
ARMRING, HERMÈS, Sterling silver, delvis öppen, öppningsbar, diameter 5,5cm, originalask.
VÄSKA, LAUREN RALPH LAUREN, svart läder, detaljer i vitmetall, 28x24x9cm, avtagbar axelrem.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BALDININI, beige läder, detaljer i gulmetall, 19x10cm, 12st kontokortsfack, mynt, sedel, originalask.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0265W, 61 15, svarta bågar, svarta glas (repor), etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0312W, 59 13, bruna bågar, bruna glas, etui, ytterkartong.