Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 juli 2019
VÄSKA, GUCCI, svart läder, svart tyg med monogram, detaljer i vitmetall, 35x25cm.
PORTFOLIO, LOUIS VUITTON, vintage, monogram cavas, foder i läder sprucket, 35x25cm.
Kläder Skor
SKOR, AQUAZZURA, svart mocka, snörning, klack 11,5 cm, detalj i gulmetall på sula, sulad, stl 37½, skolåda, skopåse.
VÄSKA, GUCCI, Indy bag, cremefärgat läder, detaljer i gulmetall, tofsar med bambu, 40x28cm, avtagbar axelrem, dustbag,
VÄSKA, BVLGARI, ljusbrunt präglat läder, Bvlgari detaljer i gulmetall, 27x23x13 cm, dustbag, slitage.
VÄSKA, BURBERRY, ljusbrunt läder, canvas och mässing detalj, rutigt foder i canvas, 31x24x15 cm, dustbag (ej orginal).
SOLGLASÖGON, BALENCIAGA, BAL 0065/s, 61 14. bågar i vart och guld, tonade glas, etui, lite lösa skalmar.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0287W, 61 14, svarta bågar, svarta glas (några repor), putspåse, kartong,
SOLGLASÖGON, CHANEL, 6030 c.502/73, 63 16, bruna bågar, bruna glas, putspåse, kartong,
SOLGLASÖGON, BVLGARI, 8018-B, 502/13, 60 13, brunmelerade bågar, strass, bruna glas, etui.